Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a negatív érzésem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a negatív érzésem a csajjal szemben?

Figyelt kérdés
Igaz, már nem épp tinik vagyunk (20 év), de az ilyen problémák nem felnőtt párkapcsolati gondokra vallanak. Szóval, ezelőtt 2 évvel bekerültem egy baráti társaságba, de sose voltam annyira szerves része a társaságnak, csak egy-egy emberrel jobb kapcsolatot alakítottam ki. Teljesen véletlenül az egyik sráccal közös érdeklődési körünkből adódóan egy helyen kezdtünk el önkénteskedni, és szép lassan kb egy év alatt kialakult köztünk egy kapcsolat, és még sose voltam ennyire szerelmes, rajta is ez látszik. Viszont, miután ezt elmondtuk a barátainak is, hamarosan az egyik lány rámírt, és kérte, hogy találkozzunk.Elmesélte, hogy a barátommal ezelőtt egy évvel jópárszor lefeküdtek, se veled se nélküled kapcsolatban voltak, mert egyikük sem akart komoly dolgot. Hozzátenném, a mi kapcsolatunkra nem ez jellemző, és utána megbeszéltem a barátommal is, hogy ez neki tényleg nem jelentett semmit érzelmileg. Viszont mióta ezt tudom érzékenyebb vagyok arra, mikor ők ketten interaktálnak egymással. Gondolok ilyenekre, hogy hosszasan megöleli őt a barátom, beszélgetnek egymással, s a barátom szemmel láthatóan a dekoltázsát figyeli (elég kihívóan öltözködik a csaj).Viszont mióta együtt vagyunk nem megy a lány lakására még akkor sem, ha a többiek hívják, és kettesben sosem találkozik vele, mert megkérem rá. A kapcsolatunk elején, viszont rendszeresen ott aludt egy harmadik barátukkal. Szóval nem tudom mit tehetnék, úgy tűnik tényleg szeret engem és hűséges is, de rossz érzéseim vannak ezzel a lánnyal kapcsolatban

2023. szept. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy miért érzed ezt, de a barátod (ezek szerint) semmi olyat nem tett, ami megcsalásra utalhatna. Az meg hogy megnézi...igen, rápillant, de ezt az összes jó csajjal megteszi, aki szembejön vele az utcan. Igen, jó köztük a kémia, de ő csak egy lány, te meg a barátnője vagy.:)
2023. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát....!

Ha gondolod, tartsátok tovább a kapcsolatot (aztán eldől), de én nem látom jónak a végét. Netán a csaj nem azért viselkedik úgy, ahogy írod, mert szeretetre, szerelemre vágyik?

2023. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nő konkolyt hintett a tiszta búzába, ahogy Petőfi írta.

Az aztán szépen, lassan dolgozik benned, kifejlődőben a zöld szemű szörnyeteg, a féltékenység.

Elég, ha az egyik folyamatosan aggódik, bizonytalan, s nem tart sokáig a boldogság.

2023. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idővel meglátod, hogy érdemes-e a kapcsolatot fenntartani, de arra nagyon vigyázz, hogy ne minden tettében a megcsalást, a hűtlenséget keresd, mert akkor biztos, hogy nem bírjátok együtt sokáig.
2023. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj akarhat tőle valamit, különben nem igazán értem, hogy miért osztotta volna ezt meg veled. Viszont ha a barátod ezt felvállalta és tudtatok róla tisztán beszélni akkor szerintem nem kell aggódnod, téged szeret. De én lehet leülnék és elmondanám a helyedben a barátodnak, hogy téged zavar ez a helyzet. Persze nem azért,hogy eltiltsam tőle, hanem csak hogy kicsit legyen távolság tartóbb vele.
2023. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kígyó ez a csaj.
2023. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!