Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Visszajöhet még az életembe?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajöhet még az életembe? Borzasztóan hiányzik.

Figyelt kérdés

2022 nyarán megismerkedtem egy lánnyal, akibe azonnal beleszerettem. Pár hét után újra találkozunk, és a távolság ellenére mindennél jobban szerettem volna vele lenni. Megbízott bennem hamar, ő is hasonlóan szerelmes lett. Nagyon sokáig nagyon jól ment minden. Nagyon sokszor randiztunk, legalább hetente találkoztunk, borzasztóan sokat utaztunk,...

Aztán sajnos a családja egy része hirtelen megutált, és emiatt elkezdett stresszes lenni a kapcsolat. Sosem beszéltem más lánnyal, sosem lájkoltam más lányok képeit, és csak rá gondoltam. Ő is így tett, nagyon nagy szerelem volt köztünk. Többször elköltözött egyik szülőjétől a másikhoz, korántsem volt rendben a családi viszonya és gyermekkora. Nemrég véglegesen elköltözött az apjához, és besokallt. Engem március óta a családja másik részéről óriási stresszhatás és tiltás, megalázás kísért mostanáig. Engem is felemésztett. Egyszer már volt egy pár napos szünetünk, de akkor is azt mondta, hogy nem tud már elengedni, annyira szeretem. Pár nappal ezelőtt úgy döntött megint, hogy időre van szüksége, hogy rendezze a dolgait. Ráadásul érettségi éve van. Én ezt egy kicsit offenzíven vettem és mondtam, ha ezt szeretné, szakítsunk. Most ott vagyok, hogy egész nap sírok több napja, hányingerem van, és semmit sem tudok enni. Nagyon szeretem és tudom, hogy nekem ő az igazi. Senki miatt nem sírtam, és senkit sem szerettem még így. Nagyon szeretném, ha a jövőben újra együtt lehetnénk. Nem tudok másra gondolni, tegnap egy rendezvényen pár lány megpróbált közeledni, de ettől annyira rosszul lettem, hogy hazasiettem, persze sírás közepette. Azért szakítottunk, hogy ne tudják őt csesztetni miattam a családjában. Nekem fontos, hogy jól legyen, de eszméletlen módon kikészít a tudat, hogy el fog felejteni, el fogja feledni, hogy örökké is képes vagyok rá várni.

Mit tegyek? Mennyit várjak? :( köszönöm, hogy elolvastad és segítesz...



2023. szept. 16. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet tudni miért utálnak téged? És miért foglalkoztok vele? Ez a ti életetek.
2023. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondanak rólam, hogy biztos megcsalom őt, alkoholista vagyok (nem iszom), nem bírnak, mást képzeltek el, stb.
2023. szept. 17. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amíg velük él és rájuk van szorulva, addig nem tudsz mit csinálni. Én is voltam hasonló helyzetben, a nő anyja utált engem mint a szart, de annyira azért nem szeretett a nő, hogy feszkó legyen otthon miattam... ezt el kell engedni sajnos, nekem se volt könnyű, de majd lesz más.
2023. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, segítettél😅
2023. szept. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!