Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszajöhet akkor is ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dead_angel16 kérdése:

Visszajöhet akkor is ha már egyszer elveszítettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,megint hozzátok fordulnék tanácsért...

nem egyszer írtam már erről a fiúról ide,de mindig töröltem.

Szerintetek ha valaki hozzánk tartozik,az visszatalàl hozzánk?

Több év telt el,és nem tudom elengedni. Ez az én lelki gyengeségem vagy oka van?

Másnál még nem volt ilyen!

16 éves vagyok,3 éve van ez így.


Kérlek titeket,normális hozzászolásokat írjatok. Tudom,fiatal vagyok.

Köszönöm annak aki figyelembe veszi ezeket:)



2019. aug. 18. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Pici esélyed még mindig lehet, hogy a fiú valamikor visszajön, várj még egy kis időt, és ha látod, hogy tényleg reménytelen, akkor próbáld elenedni. Ez egy elég nehéz dolog, de hidd el, sokkal jobb lesz úgy, ha nem nyomja ez a szíved.

2019. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen fiatalon így érzed, de nincs más választásod. Meg kell próbálnod nyitni mások felé, ha nem megy egyáltalán akkor ebben a csapdában fogsz maradni még egy jó darabig.
2019. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akcio-reakcio.

Ha otthon ülsz a fotelben , nem talál vissxa hozzád senki.

2019. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!