Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinédzserek, akiknek még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzserek, akiknek még nem volt párkapcsolata, ti szeretnétek ha párkapcsolatban lennétek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 06:56
A kérdező szavazást indított:
Szeretném ha lenne párkapcsolatom
Még várnék ezzel a kérdéssel
Nem vágyok párkapcsoltra
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az első "kapcsolatom" olyan negatív képet hagyott bennem a párkapcsolatok terén, hogy inkább maradok egyedül. (18)
2023. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
en 18 eves voltam amikor osszejottem az elso baratnommel, de kb 16 eves korom ota probalkoztam es baromi rossz volt, khogy nem jott ossze egy sem. nem volt onbizalmam a csajoknal elotte. utana mar rohamosan nott.
2023. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén örülnék egy embernek az életemben akivel együtt tölthetnék egy kis időt, és meghallgatnánk egymást, de szerintem még rá ér. 17L
2023. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretnék, sosem voltam kapcsolatban és nem is szeretnék.
2023. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17F


Nem az, hogy "szeretnék". Nyilván jó lenne meg minden, de nem különösebben stresszelek rajta. Ha van valaki akit kedvelek és ismerem, megkérdezem el akarnak-e menni valahova, és ha nemet mondanak, akkor ugyanúgy boldog leszek mint előtte is, mert teljesen elvagyok.


Amúgy is, ha folyton rohangálnék körbe mint valami tenyészkan, minden áron partnert keresve, akkor az eléggé azt mutatná, hogy csak egy állat vagyok.


Teljesen jól elvagyok a baráti körömben,családban, magamban, stb., amúgy is van ezer nagyobb gondom pillanatnyilag, nem érek rá stresszelni.

2023. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rendkívül szeretnék párkapcsolatot, hiába van aktív szociális életem, a hiánya miatt elég magányosnak tudom magam érezni. Meg hát reménytelenül romantikus alkat vagyok. Viszont ez nem azt jelenti, hogy bárkivel összejönnék aki kettőt pislog rám. Lett volna már lehetőségem "párkapcsolatra" (az első alkalommal a csaj inkább csak betegesen megszállott volt velem, második alkalommal meg hozzám képest érzelmileg éretlen volt a lány), de inkább úgy vagyok vele, hogy ne azért legyen hogy legyen, hanem azért, hogy jó legyen. Szar párkapcsolatba felesleges lenne belemennem csak azért, hogy legyen valamim, hisz az nem elégítené ki az igényeimet (és nagy eséllyel a páromét se).


17/F

2023. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vágynék kapcsolatra, csak kezdeményezni nem merek.


16L

2023. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ennyi kretént,ami itt van.Mi a fenéért fostok egy kapcsolattól?
2023. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!