Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért okoz stresszt a párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz stresszt a párkapcsolat? Minden párkapcsolat stresszes?

Figyelt kérdés
Sosem tudom, hogy a barátnőm min fog kiakadni, sosem tudom, mikor fog letiltani valami veszekedés alkalmával, sosem tudom, mikor fog ghostolni, vagy bosszúból más fiúkkal flörtölni...
2023. szept. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ritka eset vagy, mint a fehér holló.

Egy ismerkedés kezdetén (de közben is) mindig fennáll az elutasítás esete, de ha mindenki így stresszelne, akkor senki sem ismerkedne. Ha látod, hogy kedves, szívesen beszélget veled, akkor pedig nincs okod izgulni.

2023. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Amelyik stresszes, azt sürgősen abba kellene hagyni.

Sajnos ezt fiatalon még nem látja az ember, mindenki átmegy ezen a tanulási folyamaton. Idősebb korban már tudni fogod, hogy egy jó kapcsolat nem ilyen. Egyébként fogalmam sincs, hogy tinikorban létezik-e normális kapcsolat, mert sosem volt tinikorú pasim, nem véletlenül.

2023. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha mas fiukkal szoba all es te meg ez utan is vele vagy, te nem vagy kerem szepen mas mint egy ugynevezett -papucs-.
2023. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírt dolgok önmagukban is elgondolkodtatnának a szakításon...
2023. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!