Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt? Jó neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Jó neki szórakozni velem? Felhív, hogy találkozzunk már, én elmegyek, de aztán mondja, hogy á, mégse...?

Figyelt kérdés

Pedig már ott voltam a sulijánál... Aztán mondja, hogy kommenteljek már az egyik képéhez... Kommentelek - ismeri a stílusom, szóval nem árulok zsákbamacskát -, és már le is van törölve a kommentem pár perc múlva... Mondja, lájvoljak, hát jó, erre azt mondja, hogy á mégsem, nem ér rá...


Ezt most mi a túrós phaszért csinálja? Ma betelt a pohár, és visszahallom, hogy nem érti, hogy miért hisztizek - közben csak ignorálom a csába, mert már rohadtul elegem van ebből...


2023. szept. 26. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez a 14 éves kislány?
2023. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15, ami azt illeti
2023. szept. 26. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Röhög rajtad, te meg adod alá a lovad.
2023. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz vele. Jól esik neki, ha valaki érdeklődik iránta, de (mert kifejletlen, félős fiatal) nem mer találkozni, mert nem tudja hogyan viselkedjen a talin.
2023. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!