Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engedik a szüleitek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedik a szüleitek, hogy találkozzatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem a koronavírus miatt azt mondták, hogy amíg be nem leszünk oltva addig nem találkozhatok vele.

2020. márc. 30. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez nem csak a szülő kell. Neked is kell látnod a helyzet súlyosságát, hogy ez komoly és sokat segít vele mindenki, hogy aki tud az otthon marad. A baj az hogy van olyan szülő aki ezt nem látja és elengedi ugyan úgy mindenhová a gyermekét.
2020. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát kb. 1 év múlvára teszik az orvosok, az oltható vakcinák létrejöttét... De a kérdésedre válaszolva, én felköltöztem hozzá, mondjuk mi idősebbek vagyunk (én 21L ő 25F)
2020. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj hogy tényleg súlyos a helyzet. Nem tudod elképzelni mennyire hiányzik a barátom, milyen szívesen ölelnem meg, ha bele gondolok össze szorul a szívem, de nem tudok vele talalkozni.

Sajnos ezt most el kell fogadnunk.

Bízzunk abban hogy nem tart annyira sokáig mint amilyen rossznak tűnik ebben a helyzetben.

2020. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Akkor jöjjön egy ellenvélemény is... le is pontozhattok nyugodtan.

Mi még nem nagyon vagyunk együtt, de alakul a dolog :D Randizgatunk :D Nem eg ismerkedtunk meg...Beülni sehova sem tudtunk iylen kavezas pizza meg ilyenek...Tescoba vittem randizni, ettunk péksütit ittunk energiaitalt utana kocsival hazavittema csajt :P Ja meg tegnap nalam aludt kocsival hoztam vittem. Viszont nekünk más a helyzetünk. A Munkáltatóm olyan igazolást állított ki, hogy én + 1 fő, akit magammal vihetek barmikor bármilyen célból járhatjuk az országot :D Crushom csaladja meg egészségügyben dolgozik szoval kockazati téynezok ok is én is. DE ennek ellenere mi sem scaszkalunk felesleges ehlyekre tényleg csak odamegyünk, ahova muszaj :P Am bnom 17 én 24 vagyok ;) (Látjátok mire képes apénz? :D- nyugi vicceltem)

2020. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is most már kijárási tilalom van, az meg, hogy "pároddal való találkozás" nincs a rendeletben leírt nyomós okok között.
2020. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#Kijárási korlátozás van!!! Ne keverjük össze!
2020. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem engedik.
2020. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaj, bocsánat, korlátozást akartam írni, jézusom :D
2020. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andibandii válasza:
35%
Ki a fene mondta,hogy nem lehet találkozni???Hihetetlen,anyádék jó buták lehetnek.Menjetek együtt boltba du.!
2020. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te is jó buta lehetsz.. Az ilyenek miatt tartunk itt... Kedves utolsó.
2020. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!