Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy vele fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

Én 18 leszek pár hónap múlva a barátnőm pedig most töltötte be a 17-et.

5 hónapig tartott nálunk ez az összejövetel dolog, mivel én kapcsolatban voltam. De ő ezt tudta és akkor sem adta fel úgymond és konkrétan “várt” rám és sokszor közölte is, hogy velem akar lenni. Aztán így 5 hónap után mikor elkezdtem érezni iránta dolgokat, amiket még soha ilyen szinten kiléptem a kapcsolatból. Nyílván rohadék húzásnak számít tudoom, de most ő is boldog és én is. Nem vagyunk átkozós viszonyba, hiszen ez nem ritka dolog ebben a korban, mellesleg őszinte voltam, személyesen beszéltük meg. De most ezzel ne foglalkozzunk. Ott tartottam hogy 5 hónapog tartott mire összejöttünk azaz ebben ismerkedés, talik stb.

Ő kitartott mellettem már akkor. Azóta 4 hónapja vagyunk együtt, mintha 5éve együtt lennénk. Nagyon megértjük egymást, támogatjuk is egymást mindenben, őszinteség is eléggé van, tudjuk egymás életét, a rossz anyagi dolgokat is ugyanis mindkettőnknél van.

Látom rajta, hogy szeret kimutatja sokféle módon. Bár az nem tudom, hogy jó e hogyha pár napig nincs tali és én ezt elmondom neki sírva enged el. Cuki meg minden, de nem akarom hogy ez a lelkiállapotára rámenjen.

Folytatom

Mindent elmondunk egymásnak, nincsenek titkok maximum 1-2 napig aztán elmondja mert volt rá példa, hogy nem tudta magát kifejezni ezért egyből nem mondta el(de nem olyan dolog ilyen familis ügy)

Már el sem tudom kepzelni nélküle az életem, úgy érzem a hátralévő életemnek része kell legyen

De ez oda-vissza szóval kölcsönös

Szülei is szeretnek. Ahova mennek oda nekem is mennem kell kötelezően. Mert be vagyok fenyítve.

Tervezzük a jövőnket de nem évtizedekre hanem pár évvel későbbre például:

Elvégezzük a sulit, megtaláljuk a legtökéletesebb munkahelyet majd összeköltözünk, ha megy és minden szuper, tudjuk tartani a megfelelő megélhetést, akkor jöhet az eljegyzés stb.

Érett nő ennyi idősen, mert van pár kivétel, aki 24évesen még tinilányt játszik

Céltudatos, okos egyszerűen büszke vagyok rá

Annyi lenne kérdésem, hogy egy ilyen tinikapcsolatnak mennyi az esélye, hogy kitart?

Főleg úgy, hogy már szerintem nagyot bizonyított azzal, hogy 5 hónapig úgy volt hűséges hogy nem voltunk még együtt.(édesanyja, huga, legjobb barátnője is mondta, hogy csak rólam áradozott és, hogy sosem volt ez idő alatt más opció neki)

Mert én személyszerint nem vártam volna ennyi, mert nagyon nem az ő kedvére jártak a dolgok az elején.



2023. szept. 27. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdésedre a válasz: nem sok.
2023. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Előtte sose volt barátja amúgy?

Ez fontos kérdés, írd meg

2023. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Jajj de cukii

Minden ilyen kapcsolatban lévő tini ugy érzi, hogy örökké fog tartani

Sajnos az esetek nagyrészében nem.

Viszont vannak kivételek

Ismerek ilyeneket

2023. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezt lehetetlen megjósolni, kb. 10 millió apró dolgon múlik.
2023. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiben most vagytok, az a rózsaszín köd. Ez idővel halványulni fog és nem csak a jót látjátok majd egymásban, hanem egyre jobban a rosszat is. A tini szerelem az esetek döntő többségében nem működőképes hosszútávon. Ti is változtok, másik suli, más ismeretségi kör stb. Lesznek akadályok dögivel. Rajtatok múlik, hogy kitartotok-e egymás mellett, vagy sem.
2023. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha még sosem volt barátja és te vagy az első barátja akkor közel 0% az esélye hogy együtt maradtok.

Előbb utóbb mindenkiben előjön a vágy hogy vajon milyen lehet mással a kapcsolat, együttlenni, de persze előtte még millió akadály van, de ha kapcsolat kitart akkor ez szokta kivégezni, hogy az egyik fél sosem tapasztalt és szeretne ő is tapasztalni bármennyire is szereti a párját.

Kell egy csalódás, kell egy rossz kapcsolat vagy olyan ami nem müködött hogy összetudja hasonlítani, ezt az érettséget csak úgy lehet megszerezni.


Akiket tudok hogy együtt maradtak közös volt hogy előtte volt vmi nagyon rövid kapcsolat ami nem úgy alakult mindkét fél számára, voltak párjaik csak sose lépett magasabb szintre (csóknál) stb


De mondom ha te az vagy hogy lány első szerelme és barátja akkor közel 0 az esélyed rá hogy életre szóló legyen

2023. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

A tini kapcsolatok 90%a nem éli meg az egy évet, és a maradék 90%a pedig az érettségi utáni nyarat.

Többszáz ismerősből egyetlenről sem tudok, aki tinikori párjával maradt együtt, pedig alapvetően mindenki elköteleződésre utazott, a közeli ismerőseim kétharmada 30 előtt már gyerekes házas volt.

2023. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Volt kapcsolata előttem…sőt elég rossz

5x próbálták meg az egyikkel és mind az 5x rosszul járt

Meg előtte is volt 1 vagy 2 nem tudom pontosan

Nekem ez a 7. Kapcsolatom. Igazából nem számolom de ekörül lehet és ezt az utsónak tervezem vagyis remélem kitartunk egymás mellett mert hiszek bennünk.

Igen tudom hogy rózsaszínköd meg stb. Beszéltem is vele erről már minden héten szinte be van iktatva vagyis így magától jön ilyen lelkizős, hogy mit érzünk date.

Mindig elmondja, hogy hiába múlik el az vissza is jön, mármint a köd.

Mert van úgy, hogy éppen nem fordítunk elég figyelmet a másikra de ez megesik sokszor a házasságokban is.

De az idővel megjavul.

Szokta mondani, hogy soha nem volt még ennyire jó kapcsolata mert hogy tökéletes szinte ugyanazt gondolja, mint én

Vannak viták, de sose távolodunk hanem megbeszéljük

Kimondottan erősnek érzem a köteléket, ezért is kérdeztem rá a dologra.

Szóval tisztában van vele, hogy a szerelem majd elhalványul lehet pár hónap múlva vagy lehet évekig tart mire elkezd eltűnni és átveszi a helyét a ragaszkodás, tisztelet, szeretet.

2023. szept. 28. 01:23
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez a HETEDIK kapcsolatod 17 évesen, de majd EZ az igazi lesz. hehehhahahh
2023. szept. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező akkor van esély hogy együtt maradtok sőt szerintem valószínűleg úgy lesz, mindketten tapasztaltatok, és érzitek hogy megtaláltátok az "igazit" a sokadik után
2023. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!