Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy találok erre partnert és hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az hogy én középsuliba járok és eddigi tapasztalataim alapján nem nagyon találtam olyan lányt aki tetszene egyszerre belsőre és külsőre is és többek között emiatt gondolkodom, hogy belevetem magamat a komolytalan főképp szex köré épülő kapcsolatokba főképp célirányosan a szórakozás része miatt.

Elsősorban a nők/lányok véleménye érdekelne, hogy jobban megértsem az ő szemszögükből ez hogyan működik de mindenki véleményét, tanácsát, történetét várom aki hozzá tudna ehhez szólni.

Azt azért szeretném leszögezni, hogy csak olyan emberekkel kezdenék ki akikről tudom, hogy vevők erre. Nem akarom áltatni a másik felet és igyekeznék kifejezni a szándékaimat. 17F

A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2023. szept. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy buliban simán találsz ilyesmire partnert. A folytatás meg attól függ, hogy jó-e köztetek a kémia.
2023. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd.
2023. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy probalkoztal eddig a lanyokkal? Volt mar parkapcsolatod? Mibe untal bele?


Ha nem tudsz ismerkedni, a szex sem fog osszejonni.

2023. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
3: ha nem tudsz szöveget értelmezni, nem fogsz tudni normális választ adni.
2023. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj tedd ami jól esik, ha erre van szükséged akkor nyugodtan. Viszont fiatal vagy még, szóval nem tudom hol tudsz erre partnert találni. A te korodbeli lányok szerintem ritkán vágyna ténylegesen ilyen kapcsolatra. Szóval tényleg próbálkozz bulikban ha van lehetőséged, vagy ha majd betöltöd a 18at akkor tinderen biztos találsz valakit.


De egyébként saját tapasztalat alapján, szerintem 17 évesen még nem kéne ennyire elengedned a szerelem dolgot. Kicsit vársz, nem keresel szándékosan, csak nyitott vagy mindenre ( programokra jársz stb) akkor biztos eléd sodor az élet egy olyan lányt akivel komoly kapcsolatba tudsz kezdeni (mert hidd el ezerszer jobb az mint egy szexkapcsolat)

2023. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, meg jó a dumád, akkor pl yubon össze tudsz szedni egy rakat r*bancot, akik a jobb palikkal simán összefekszenek:D


Mondjuk haver is próbálkozik, de neki nincs ekkora sikere, mert ő nem a leghelyesebb, szóval tényleg fontos, hogy jól nézz ki sajnos

2023. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!