Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy az istenbe lehet kiszívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe lehet kiszívni bármilyen testrészt? Nyak, felsőtest

Figyelt kérdés
A barátom már kiszívta kicsit a nyakam, de én bárhogy próbálom (eddig csak saját magamon próbáltam, rajta nem szerencsétlenkedek) nem megy!! Szívom szívom, de a folt fél percen belül eltűnik és hopp, nyoma sincs! Mit csinálok rosszul?

2023. okt. 11. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A nyakon nem valami vastag a bőr, ott azért jobban meglátszik. De amúgy egyáltalán nem az a lényeg hogy látsszon, hanem maga a szívás jó érzés szóval nyugodtan csinálhatod rajta.
2023. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen gusztustalan dolgot inkább ne csináljátok.
2023. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
nyakon ne csináld, megvan az esélye hogy vérrögöt kap
2023. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Leginkább sehogy, mert veszélyes, ismertem olyan csávót, akinek csaja addig szívogatta a nyakát, hogy vérrögöt kapott
2023. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
A frkan probald
2023. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Ez a nyakszívásos dolog még az én fiatalabb koromban menő volt. Most 30 éves vagyok, de úgy 10-12 éve minden buliból kiszívott nyakkal tértek haza az emberek. Nekem nem jött be ha szívták, és valóban sajna volt aki vérrögöt kapott miatta és meghalt. Annyira nem buli ez. Sok más egyéb módja van egymás iránti izgatásnak...
2023. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Kiszívni csak egyet kell: a péniszkét, vagy a terhes nő melléből a tejet.
2023. nov. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az Ur Szent Nevet ilyen modon ne hasznald, amugy is nagy betuvel kellene irni, de ha hiszel Benne, nem emlegeted igy, ha nem hiszel, akkor meg kit emlegetsz?
2023. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ertem en, szofotdulat, nem volt benne rossz szandek, csak akkor se, mert a szo igazi ertelme nem a gorog mitologia, hanem az Egyetlen Teremtod, aki szeret. F
2023. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Es ebben az ertelemben ilyen modon nem szabad hasznalni, sohasem!
2023. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!