Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért álmodom azt folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni818 kérdése:

Miért álmodom azt folyamatosan hogy megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
Még csak egy és fél hónapja vagyunk együtt nincs okom feltekenynek sem lenni rá de hiaba. Ha mellettem alszik, ha nem folyamatosan lassan minden éjszaka azt álmodom hogy megcsal egy másik nővel. Ami utánna nyomasztó érzést ad. De volt már durvább is mint például, hogy a saját anyámmal hiába vagyok biztos benne az anyám nem tenne ilyet. Mi lehet a baj? Ez egy jel akar lenni? Vagy valami érzés váltja ki?

2023. nov. 3. 10:00
 1/10 October15 ***** válasza:
69%

Amennyiben "jel" akkor rossz kategória, a klinikai agyhalál mellett való netezésre az ezotéria kategória szolgál. :D


Nyilván van valami érzelmi háttere, de alapvetően csak az agyadnak nincs jobb dolga alvás közben mint, hogy random hülyeségeket rakjon össze.

Hogy ez most csak valami ösztönös félelem vagy valami ennél konkrétabb az már nem a GYK-n megkérdezzük szint. Arra van a pszichológus.


Menj el proginfóra, gazdinfóra, mérnökinfóra és akkor majd arról lesznek rémálmaid, hogy felakasztanak egy integrál "kampóra". :D

Esetleg ha félsz a kígyóktól akkor tudok segíteni egy erősebb trauma összeszedésében. [Jó valszeg 5 perc után szimplán akarnál venni egyet mert cukik de az most m1. :D ]

2023. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az álmok sokszor félelmeket tükröznek.
2023. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem bízol a srácban és ez azért erős kérdéseket vet fel:

ha nem bízol benne akkor miért vagy vele? Jól mutat és lehet vele dicsekedni a barátnőidnek? Sok pénze van és csak ezért jó neked? Alapvetően kicsi az önbizalmad és azt hiszed, hogy nálad bárki jobb, bármikor?

Szóval több irányból is lehet ezt fejtegetni, próbáld megválaszolni őszintén magadnak ezeket a kérdéseket. De lehetné még másik negyvenet írni a témában.

2023. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy elegge magabiztos, vagy nem beszelitek meg az ilyen dolgokat oszinten
2023. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért vagyok vele, pláne nem dicsekedesbol, meg semmi ilyesmiről nincs szó. Azért vagyok vele mert össze ismerkedtünk és nagyon szimpatikusnak tűnt, és szeretem őt. Persze még nem egy kiforrott kapcsolat, mert még nem vagyunk együtt túl régóta. Elég jól megtudtuk eddig beszélni a dolgokat és ha zavart is valaki vagy valami egyből tett ellene. És azt sem mondhatom hogy nem bízok benne, mert még nem tett semmi olyat ami miatt nem bizhatnek meg benne. Az tény hogy az önbizalmam eléggé alacsony, viszont ez az előző kapcsolataimban ilyen formában mégsem jött elő, pedig több okom lett volna nem bizni.. es itt akkor miért?
2023. nov. 4. 01:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa! Nem, ez nem egy jel, ez biztos valami tiktokos baromságból olvastad.

Én is rengetegszer álmodok ilyet a barátommal kapcsolatban, akivel hamarosan 4 honapja vagyunk együtt és a világon mindennél jobban szeret, és elképesztő megbízható, és ebben 10000% biztos vagyok. Egyáltalán nem kételkedek benne, mégis vagy azzal álmodok hogy ő csal meg engem, vagy hogy én őt, vagy hogy szakítunk.

Ez azért van, mert bár talán te nem is tudsz róla, de nagyon mélyen, a tudat alattidban nagy félelmed, hogy megcsal, hogy elveszíted. Ez pedig azért van, mert fontos számodra. Ne aggódj, ez teljesen normális. Idővel biztosan elmúlik, de ha nem, az sem baj. Ha megcsal, ha nem, az teljesen az álmodtól függetlenül fog történni.

2023. nov. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet nala most az ezert jon elo ez nalad, mert ot tenyleg szereted es kotodsz hozza.
2023. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve vagyunk együtt párommal és felváltva de ritkán nálunk is fordul elő ilyen néha. :)

Szerintem kicsit félsz és így vetül ki,álom formájában. Beszéljétek át ezt is,mondd el neki nyugodtan..biztosan megnyugtat és a lelkednek is könnyebb lesz.

2023. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is félelem lehet az oka.
2023. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 staaay_8 válasza:
0%

szia! szerintem ennek két oka lehet

1 mint ahogy azt többen írták a félelem

2 az álmok, ha megjegyzed őket mikor reggel fölkelsz, akkor azt mondják hogy az egy jel,vannak olyan fiúk (kérlek ne érts félre, most nem a tiedre gyanakszom) akik ezt fullosan direkt csinálják, hogy mondjuk egyszerre 5 csajuk van meg ilyenek, menőzésből vagy ...szempontból is

2023. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!