Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az utóbbi időben folyamatosan...

Az utóbbi időben folyamatosan azt álmodom, hogy összetörik a telefonom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Talán egy hónapon belül háromszor álmodtam ilyet, hogy leejtem a telefonom, és betörik a kijelzője, hátlapja. Álmomban horrorként éltem meg, emlékszek, hogy valamikor sírtam is miatta. Régebben soha nem álmodtam ilyet. Most pedig amikor felkelek, ráeszmélek, hogy a valóságban minden jó, és megnyugszok. Van valami jelentése? Ha nem is specifikusan ahhoz kapcsolódik, hogy képernyőtörés, de a tudatalattim próbál valamit üzenni nekem azzal, hogy az álmomban tönkremennek a dolgok?
2021. márc. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Katasztrófa.
2021. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tokot.
2021. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Hogy nagyon félted
2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem álomfejtők járnak ide, de úgy látszik naív voltam.😂
2021. márc. 19. 01:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen.😅
2021. márc. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy álomfejtő valaki, esetleg csak bolond. De amúgy lehet kicsit telefonfüggő lettél itt jódolgodban a korona közben :D
2021. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. Igen a legtöbben kb annyira értünk hozzá mint te. Talán 1-2 ember van és ők is ritkán írnak...és őket is lepontozzák mert ne mindig pozitív....

A válasz igazából benned van és csak ötletelni tudunk kb mit jelenthet neked.

Az a fontos hogy mit érzel mikor megtörténik, én ezt nem tudom.


De ki is googlizhatnád magyarul/angolul....


Részemről amúgy annyit jelent hogy függő vagy és kicsit hanyagolni kéne a telefonon való csüngést. Hogy az vagy-e, nem tudom. De biztos jó a kiejtésed...😉

2021. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!