Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással volt együtt, mi tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VizuarHUN kérdése:

Mással volt együtt, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nahat van egy lany akit meg majusban ismertem meg. Agusztus 20-an ossze is jottunk. Teny es valo nem nagyon foglalkoztam vele es nem torodtem vele, mert nagyon lelkiserult vagyok, de probalkoztam. De ezt tudta is es le is irtam neki, es el is mondtam neki szemelyesen, hogy nem lesz olyan meg nekem meg sokat kell gyogyuljak de tenyleg igyekezni fogok, szoval o ezt tudta , es igy is bele ment a kapcsolatban. Nagyon megszerettuk egymas, o is nagyon szerelmes belem allitasa szerint, ami latszik is tenyleg , es tesz a dolgokert. Viszont velem ellentetben, eddig ugyebar nem foglalkoztam vele amit elmitettem a fentiekben is. De most mar nagyon torodok vele, figyelek ra, toltok vele idot. Utoljara most volt egy veszekedesunk ami miatt szakitottunk 4 napra kb. Hat amikor ujra kibekultunk lattam, hogy a keresesi elozmenyeiben ott szerepelt az exe(akit alitasa szerint gyulol) na es ra kerdeztem, hogy miert volt ott es, hogy volt e valami az exevel. Tagadott mindent , de tenyleg a szemembe hazudott. En nem tudtam neki hinni ezert ra irtam es felhivtam az exet tok korrekten es meg kerdeztem, es elmondta, hogy mi tortent, hogy at ment hozza es lefekudtek. Na es ezek utan is tagadta nekem, hogy barmi is tortent, mig el mondtam neki, hogy felhivtam az exet. Utanna o is bevallotta, hogy igen lefekudtek es nala volt 2 napot. Szoval velemenyeteket szeretnem kerdezni, hogy mi tevo legyek? Nagyon meg banta allitasa szerint,es nagyon szerelmes belem, stb stb.. Okes, hogy nem voltunk egyutt meg nem torodtem vele, de nagyon megszerettem, es szerelmes lettem bele. De nagyon bant ez az egesz dolog engem, es mar igy bizni sem tudok. Na es ha ezt igy tagadta akkor meg lehet mast is csinalt regebben… Tenyleg amugy latszik rajta, hogy szeret. De ezt akkor sem tudom hova tenni.. Szakitunk es masnapra mar megy az exehez es megtortenik koztuk a dolog.. Ha en szakitok barkivel is , barmemilyen okbol kifolyolag, akkor sem rohanok mashoz, foleg nem az exemhez akit “gyulolok” Szoval nem tudom.. Most megbeszeltuk es egyutt vagyunk de akkor is borzasztoan zavar, foleg az hogy hazudott nekem es nem volt oszinte.. Koszonom a segitsegeket, es a velemenyeket. Tovabbi szep napot kivanok nektek.

nov. 16. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz jó választ írni, mert ezer felé ágazik a dolog. Kezdve azzal, hogy szakítottatok. Abba gondolj bele, hogy sokáig mellőzve volt a csaj, utána jött egy szakítás, ezért megérthető, ha egy olyan emberhez "menekült", aki azonnal törődött vele. Persze ez felvet morális kérdéseket, de senki se lát a jövőbe, így abban az elkeseredett pillanatban ez tűnt számára a legjobb döntésnek. És ezt nr úgy vedd, hogy téged hibáztatlak, csak próbáld meg megérteni őt. De ha ez sem segít, akkor sajnos ennek itt vége.:(
nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neki külön.
nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Add rá a kabátot
nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez valóban nehéz szituáció. Tudjuk hogy te indítottad el a lavinát azzal hogy nem törődtél vele,viszont az hogy egyből az exéhez rohan szakítás után,ez azért felvet néhány érdekes gondolatot.

Ha egy lány szeret,úgy értem valóban szerelmes,nem fog az exéhez,sem máshoz szaladni,főleg nem egy nap után.. én elgondokodnék azon hogy valóban szeret-e.

nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy főleg nem tudok elfogadni a megcsalást egy kapcsolatban, értem én, hogy nem voltatok akkor éppen abban, de ez akkor sem játszik így. Összevesztek és rohan az exéhez.. viszont veled is van hiba bőven. Ha ennyire nem vagy magaddal rendben, akkor miért lépsz be egy kapcsolatba? Egy lánynak egy érett, törődő fiúra van szüksége, nem pedig ilyenre aki problémákkal küzd és semmit nem tud megadni neki. Így már egy részem érti miért szaladt egyből az exhez. Ennek ellenére szerintem neked nem való kapcsolat így. Ameddig magaddal nem vagy kibékülve másra nem fogsz tudni odafigyelni
nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem nem tudsz benne megbízni akkor nincs jövője a kacsoltatoknak mer folyton azon fogsz agyalni vajon igazat mond-e a másik meg az hogy ha nagyon szeret nem fekszik le senkivel sem pár nappal a szakítás után főleg nem olyannal akit gyűlöl.
nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!