Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kecskeméten hol érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten hol érdemes csajokat keresni és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
nov. 27. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Lasszóval
nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bro, itt nem az a lényeg, hogy hol vannak vagy hol nem, hanem az, hogy ameddig ennyire rágörcsölve mondhatni vadász szerűen állsz hozzá addig nem jársz sikerrel. Mondhatnám neked azt, hogy a Malom Plázában sok csaj megfordul de nem, mert ez nem úgy működik, hogy rábökök egy helyre és tessék ott van.
nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hely, ahol fixen becsajozol. Találkozhatsz szép lánnyal a buszon, a suliban, egy parkban, igazából bárhol.
nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kecskemét tele van fiatalokkal, így lányokkal is. Rengeteg a közösségi hely, szinte bárhol találkozhatsz olyannal aki megtetszik, ahogy előttem is mondták, ezt nem lehet pontosan megmondani hogy hova menj. Járj olyan helyekre amik megfelelnek az érdeklődésednek és akkor valószínűleg hasonló beállítottságú emberekkel fogsz találkozni mint te.

Egyébként nyilván szórakozóhelyeken valamennyivel könnyebb dolgod lehet szóval mondanám hogy menj a Mirageba vagy az Ápolóba vagy hasonlók, de ez sem feltétlenül célravezető, mert tényleg nincs olyan konkrét helyszín ahol fel tudsz szedni valakit.

Módszer nem hiszem hogy van erre külön de lány vagyok szóval nem tudhatom


(amúgy mostanában egyre több a Kecskemétes kérdés. Ebben a városban senki nem talál barátnőt? Vagy a többit is te tetted fel?)

nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Kecskemét Magyarország egyik legnagyobb városa szóval ne csodálkozz.
nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Kecskeméten láttam szép lányokat, de bevallom, hogy nem mertem hozzájuk nyúlni, mert haraptak.
nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!