Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Kérlekszépen....

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy iskolába járok. 5 év van köztünk összesen, és volt olyan, hogy mikor elestem, segített felállni, meg köszönt is már nekem, és folyton engem figyel, és annyit látok hogy ő is elpirul, amikor rá nézek. Már jelöltem minden platformon. Suliba próbálok mimél többször, minél többet a közelébe lenni. Ez tegnap sikerült is, annyira, hogy a kezünk egy pillanatra épphogy összeért, mikor elmentünk egymás mellett. Csak snapen jelölt vissza. Elkezdtem vele streakelni, mindig megnézi, de sose válaszol rá. Snapen 2x írtam rá. 1. Alkalom:

Én-Szia

Ő-?

Én-véletlen

2. Alkalom:

Én-Szia

Ő-?

Én-Mizu?

Most megint ráírtam. Messengeren 3x írtam neki sziát. Mivel emgedélykérésekbe van neki, ezért biztos látta, csak nem válaszol. Tiktokon megnézte a profilomat és ennyi volt. Én is fülig belé vagyok zúgva, és ha nem látom egy kis ideig se, akkor egyből rosszul leszek, kezd fájni a fejem meg szédülök. Ebben szeretnék tanácsot kérni, hogy mit csináljak? Kezdeményeztem már(szerintem ez annak számít), de nem fogadja el, pedig látszólag én is tetszek neki... Mit csináljak szerintetek?????


nov. 28. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szeretnélek elkeseríteni de szerintem ha tényleg szeretne valamit ő is akkor nem csak egy kérdőjel lett volna a válasz. Nem tudom hogy miért viselkedik így a környezetedben, mert az alapján meg azt mondanám hogy lehet hogy bejössz neki. Elég zavaros ez a dolog. Szerintem ne tégy semmit, többször ne írj neki semmiképp sem, mert te már megtetted az első lépéseket és ő nem reagálta le gyakorlatilag sehogy se. Köszönj neki továbbra is és megpróbálhatsz a közelébe férkőzni, esetleg beszélni is vele előben, de szerintem ne várj egyelőre nagy dolgokat, nem úgy tűnik mintha nagyon megérné reménykedni:(

Aztán hátha lesz valami, de mostmár lépjen ő!

nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a leírtak alapján jobb lenne elengedni, bocsi.
nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A szerelem csak kölcsönösen jó. A viselkedéséből túl sokat bemagyarázol magadnak. Majd aki szeret, arról tudni fogod, aki meg nem szeret, azzal nincs dolgod.
nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyetemre jártok, akkor az 5 év irtó sok. Márpedig ha tini kategóriába írtad a kérdést, ez középsuli lehet.... A kamaszkor elején vagy, ő a tini kor végén.

Azt gondolom, talán fogalma sincs, hogy ki vagy, semmiképp nem vesz komolyan, így a közeledésedet sem.

Nem vagyok benne biztos, hogy a hormonok játékától vezérelve épp egy nálad 4-5 évvel idősebb illető lenne a megfelelő partner. Főleg, ha az alapvető habitusod sem olyan...

nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 5ev, akkor te elsős lehetsz, ő meg végzős?

Neki lehet az túl sok.

Többször kezdeményeztél (bár ez a "véletlen" elég béna, ne csinálj ilyet) és sziára a kérdőjelek se jelentenek sokat.

Miből érzed, hogy tetszel neki?

nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4, igen középsuli!


#5 nem elsős vagyok, csak tudod léteznek több osztályos gimik is a világon. Egyébként szerintem egy olyan srác miért köszönne rám, meg kiért pirulna el tőlem, mikor nálam idősebbelet íjesztget, stb.?

dec. 1. 19:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és #5 a "véletlen"-t azért írtam neki, mert nagyon zavarban voltam, és nem tudtam mit írjak neki, és sokan ezt javasolták.
dec. 1. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ha félénkebb típus és nem merne lépni, akkor írásban mert volna. 3x írtál és mind a 3x "?" a válasz. Szerintem fogalma nincs ki vagy. Suliban köszönsz, visszaköszön, ennyi.
dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!