Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pasim legjobb barátja rúdtánco...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim legjobb barátja rúdtáncolós képeket kuldozget neki?

Figyelt kérdés
Páromnak az egyik legjobb barátja egy állítólag leszbikus csaj, akit már jóval azelott ismert mint engem. Szinte napi szinten beszélnek, állítólag abban is a csaj segített neki, mikor nekem udvarolt. Na párom telefonjában benne van az én ujjlenyomatom is és addig amíg ma korrepetálta az ocsémet én belenéztem az uzenetei kozé, és azt láttam, hogy ez a csaj rúdtáncolós képeket kuldozget neki (hivatalosan rúdtorna vagy mi az edzésnek a neve, nem ilyen szexmunkás cucc, csak ilyen délutáni foglalkozás). Kérdore vontam hogy miert rejtegeti ezt elolem, meg hogy ez mégis mi, annyival elintézte hogy o nem rejeteget semmit, most is milyen konnyen hozzáfértem a telefonjához, nincs semmi közte meg a csaj kozott, csak szereti megmutatni neki ha új mozdulatot tanult. Én nagyon rosszul érzem magam emiatt, ma este aztán nem is beszéltunk miután hazament, szerintetek jogossn haragszom?

nov. 29. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, szimplán hülye vagy és gyerek.

Kezdjük ott, hogy mi a bánatért nézel bele a pasidnak a telójába, te örülnél neki ha ő tenné ezt, gondolom nem.

A csaj lezbikus, ha biszex lenne megérteném a félelmedet, de így...

Mivel régebbi barátok ezért alap, hogy beszélgetnek egymással sokat élőben és neten is.

Szerintem vetkőzd le ezt a féltékenységi bohóckodásodat mert az ilyenek csak megfertőznek egy párkapcsolatot.

nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Csinálj te is hasonló mozdulatokat neki, mint a rúdtáncosok. Lehet, tetszeni fog neki.
nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Fhu hát elég gyerekes ez így felőled.

Nyilván minden csaj a te pasidat akarja, na persze. Én exem is mindig féltékeny volt mindenkire, pedig egyik csaj se akart tőlem semmit, nem is értettem. A csajokat minden nap megkörnyékezi 10 pasi, ezért azt hiszik, hogy biztos a pasijukat is, közben egyáltalán nem. De ha mégis akkor se jelent semmit.

Egyik exem rendszeresen fiú barátjánál aludt, amíg elegem nem lett belőle. Na ha a te pasid is a lány barátainál akar aludni, akkor gyanakodhatsz, addig teljesen hülyeség, főleg hogy hozzá is férhetsz a telójához.

nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
"Kérdore vontam hogy miert rejtegeti ezt elolem" - Az lett volna rejtegetés, ha kitörli az ujjlenyomatodat. Nincs ebben semmi, szedj magadra némi önbizalmat, mert így sosem fogsz tudni jó barátnő lenni.
nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Párom is ezt csinálta, aztán jól összevesztünk, majd leállt a baromságaival. Nekem is belém állt, hogy én mit beszélgetek a kolléganővel, meg mit szívezgeti nekem, amit írok, meg miért nem tudja, hogy én kikkel beszélgetek, meg rejtegetem. Mondom kvára nem rejtegetem, csak tudja, kik az ismerőseim (nincs belőlük sok), nem fogok egy listát odaadni arról, hogy épp melyikkel, milyen gyakran beszélgetek, mert attól neki se lesz jobb, meg nekem se.
nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg akarod tartani a kapcsolatot, ezt ne csináld!
nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Gyerek vagy, és full önbizalomhiányos. Dolgozz magadon kérlek, így nem lehet élni.

A traumáidat segítővel fel kell dolgozni, mert szörnyű életed lesz.

nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Le fognak pontozni, de a rúdtáncos lányokra mindig is ribiként tekintettem. Nagyon ribis dolog... Ilyesféle bulikban szoktak rúdtáncolni a ribik a férfiaknak. Nekem ez a rudas dolog egy szinten van a prostituáltakkal 🤷

Teljesen megértem hogy ez rosszul esik neked. A helyedben engem csak az a gondolat nyugtatna hogy leszbikus a lány, és nem rejti előled a barátod.

Normálisan szerintem meg kellett volna kérdezze erről a véleményed, hogy mit érzel nem zavar-e. Beszélgess el vele, de nem kell nagy balhét csinálni.

nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

17:27

Nem csak az esti szórakozóhelyeken vannak rúdtáncosok hanem van olyan sport bármennyire is hihetetlen.

Most azért mert a kettőt nem tudod megkülönböztetni vagy szimplán nem is tudod, hogy létezik ilyen még nem kéne általánosítani.

dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg az én véleményem se lesz népszerű, de én úgy gondolom, hogy azért van egy határ.. és ez már az ami sok.

Számomra alapból nem létezik fiú lány barátság, saját tapasztalatokból kiindulva. Lehet valaki szemében igen, nálam nem. Engem is biztos rosszul érintene ha az “elvileg” leszbikus “elvileg” legjobb barátja közel félmeztelen rúdtáncos képeket küldd… na ne már. Főleg, hogy ez pont egy olyan sport amit nem éppen nagykabátban kell űzni és nem éppen visszafogott. Nekem emiatt sok. Nyilván belenézni a telefonba se túl erkölcsös dolog, de szerintem nem te vagy az egyetlen aki ilyet tett valaha. Nyilván nem lehet tudni, hogy tényleg mi van közöttük, lehet tényleg csak barátok, de nekem az ilyen nem igazán férne bele. Fordított helyzetben ha te kapnál a fiú barátodtól félmeztelen edzos képeket szerintem neki sem tetszene a szitu. Beszélgetni lehet, ha szeretne és neked belefér, régi barátságot általában meg szoktak tartani, de ez nekem kicsit több mint beszélgetés.

dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!