Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kell elfogadni ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elfogadni ha a páromnak közeli lánybarátai vannak?

Figyelt kérdés

Először is tisztázni szeretném, hogy tanácsért fordulok hozzátok. Nem akarok sem alávágni a barátom barátságainak se semmi, egyszerűen csak adódott egy helyzet amit nem tudom hogyan kezeljek.


Szóval a barátomnak nagyon közeli lánybarátai vannak. Mindkét lánynak van párja, az egyiknek egy 4 éves kapcsolata, szóval semmi romantikusról nincs szó. Viszont nagyon könnyedén viselkednek egymással. Simán ölelgetik egymást, csinálnak ilyen "cuki" arcösszenyomós képeket, stb. Meg szokta fogni a térdüket, lábukat, odagugol közben eléjük ilyesmi.


Nekem ez nagyon szokatlan. Voltak már fiú barátaim, de sosem viselkedtem velük ennyire közvetlenül, pedig nem voltam kapcsolatban és volt hogy ők se. Egy egy ölelés vagy ilyesmi volt, de semmi ilyen szintű érintkezés nem történt. Emiatt nem nagyon tudom kezelni ezt a helyzetet, amit viszont itt látok. Hiába tudom hogy a két lány közül egyikkel sem volt soha semmi, és nem is lesz, akkor is féltékeny leszek ha látom hogy ilyeneket csinálnak. Nagyon zavar, nem is mondtam így a barátomnak ezt, mert nem vitát akarok, és azt sem szeretném ha azt hinné hogy én most változtatni akarok a barátságukon. Semmi ilyen szándék nincs bennem, én csupán szeretném elfogadni, könnyen venni ezt a helyzetet anélkül hogy mardosna a féltékenység belülről.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan lehet túllendülni ezen?



dec. 11. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire zavar akkor túllendülni nem fogsz rajta. Vagy megbeszéled vele hogy ne csinálják mert zavar, vagy szakítasz mert nem bírod, vagy elnyomod magadban aztán később szakítasz mert nem bírod.
dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Hááát gugoltasd te is magad elé őt, lehetőleg csak egy tangában és szemből :-).

Pl. És ha furán néz, akkor mondd azt, hogy tanultad a képeiből :-)

dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
1.!
dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen rendben van, barátság bármely két ember között lehet. Engem is gyakran megölelnek a lány barátaim, közben feleségem van. Nincs ebből semmi, teljes mértékben bízunk egymásban, tudja és elhiszi hogy nem fogok olyat tenni velük amit nem szabad. Jobb ha te is elfogadod, mert bizalom nélkül nincs párkapcsolat, ha ez benned nincs meg még most szakíts és addig ne is legyen senkid amíg ezt helyre nem teszed.
dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem normális dolog, épeszű nő/ember ezt nem fogadja el.

Majd jönnek azok, akik hasonló latrok és irkálják majd, hogy hisztis vagy stb.

Nem, nem vagy hisztis. Ők a beteg állatok.

Viszont a pasit nem fogod megváltoztatni, ő mindig is nőzni fog a barátnője mellett, hagyd ott.

És nincs férfi-nő barátság. Jól jegyezd meg: férfi csak azzal barátkozik, akivel dugni akar. Nincs kivétel!

dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Ja persze négyeske, ez így van, anyám meg bakkecske.


Nem is az van, hogy a feleséged is szeretőt tart és örül ha békén hagyod, vagy csak a pénzedért van veled és amíg otthon lerakod a zsét addig mindent eltűr. (vagy úgy bosszút áll a csajaidért hogy ha tudnád az igazat egy hétig körbeforognál)

dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Én tuti nem fogadnám el ha a barátnőm így viselkedne más férfiakkal. Nekem alap, hogy mióta összejöttünk, nem barátkozok lányokkal egyáltalán. Neki meg ugyan úgy magától értetődő volt, hogy nem barátkozik fiúkkal. Szerintem ha ez nem jön magától, ott már gond van. Le leszek pontozva, de férfi és nő között nincs barátság és kész. Ringassa csak mindenki magát abban a tudatban hogy neki milyen jó barátja van az ellenkező nemből én nem bánom. Az én kapcsolatom tuti nem fog tönkre menni emiatt, mert mind a kettőnk figyel rá, hogy még csak félreérthető szituációba se kerüljön.


Ami meg titeket illet kérdező, ha már magától nem volt annyi esze a párodnak hogy visszavesz, beszélgess el vele, aztán ha azután sem változik akkor vegyetek könnyes búcsút. Előbb-utóbb az ilyen barátságok mindig a kapcsolat rovására mennek. Csak azt nem zavarja ez a helyzet aki közben szeretőt tart, úgyhogy azoknak akik azt írják hogy a feleségüket/barátnőjüket ez nem zavarja, azoknak van egy rossz hírem...

dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
97%
Hasonló helyzetben voltam, mint te. Sokat szenvedtem, aztán szakítottam. Nem azért, mert nem bíztam volna benne, hanem mert egyszerűen annyira más emberek vagyunk.
dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
4-es! Fogadjunk, hogy a feleségednek fogalma sincs róla, miket művelsz a háta mögött. Ha ezek után még veled marad, tedd össze a két kezed. Épeszű nő ezt nem tűrné, remélem tudod.
dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez van nálam is. Csak fordított esetben, én vagyok a fiú.

Az már nálam rég balhé lenne ha ilyeneket csinálna a barátnőm fiúkkal. Pedig biszex, lánnyokkal is csinál olyat ami miatt féltékeny szoktam lenni, de azt még elnézem neki.


Engem már az a tudat is zavar, hogy fiú van a közelében az én jelenlétem nélkül! Szerintem teljesen meg lehet érteni hogy ez zavar téged. Mindenkinek más az elvárásai egy kapcsolatban, neked ez, ha nem igazodik hozzá akkor lehet menni

Az én barátnőm néha találkozik vagy beszélget fiú "haverokkal", de meg fogom neki mondani hogy ez nekem nem okés egy kapcsolatban hogy más fiúval lógjon/dumáljon. Tudom birtokvágyó, de ez van, én ilyen vagyok

Nem vagyunk egyformák

Ha nem tudunk megegyezni, akkor szakítás.

dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!