Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri0807 kérdése:

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy lány barátja akire 2x ráhajtott vagyis a párom szerint nem volt komoly. És mikor összejöttünk akkor is rendszeresen találkoztak,igaz már rég találkoztak de a csaj megint írogat neki hogy ráér e. Én bízok a paromban és tudom hogy engem szeret csak bosszant a csaj mert az osztálytársam és egy bunkó szóval ti hagynátok hogy találkozzon vele? Vagy mit gondoltok erről?

dec. 12. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem te dontod el h talalkoznak e.
dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy süt rólad a féltékenység és a birtoklási vágy. Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy pórázt teszel a pasid nyakára?

Nekem inkább az a legnagyobb kérdésem, hogy olyan emberek akik ennyire nem bíznak saját magukban és a párjukban miért vannak kapcsolatban?

dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

#3 Azért, mert kell nekik a kapcsolat. Az az egyetlen dolog, ami megerősíti őket abban, hogy igenis értékes emberek.

Kedves kérdező! Ezt NEM rólad írtam. De ha mégis igaz rád gondolkozz rajta, és próbálj ezen változtatni. Hossz távon csak hasznod származhat belőle.

dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves hármas nem vagyok féltékeny és nem akarom birtokolni a barátomat csak a csajban nem bízok mert rosszindulatú és engem meg utál. És én tudtam nyáron hogy találkoztak de nem mondtam neki hogy ne csinálja. Itt arról van szó hogy rendben van e ha találkoznak.
dec. 12. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező küld a másik leányzót hozzám
dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rendben ha találkoznak. Pláne úgy; ha korábban volt köze a lányhoz akármilyen szinten. A régi lány barátok akik tényleg csak barátok nem kell elmarni mellőle, de nekem az ilyen nem fér bele. Láthatóan nyomul a lány, kiderült, hogy volt közöttük valami akkor ebből sok jó nem lesz. Én a páromtól egy dolgot kertem mindig is akikhez köze volt bármikor is tüntesse el az életéből, én is így tettem mindenkivel. Nekem ez nem fér bele es nem azért mert egy régi lány barátja mégegyszer mondom, hanem azért mert akivel már valamikor elindult valami annak sose lesz jó vége. Ha pedig annyira nem képes, hogy tiszteletbe tartsa a kapcsolatotokat és ne találkozzon vele akkor meg mehet amerre akar.
dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért válaszoltatok így a kérdezőnek.Ahogy az utolsó is és a kérdező is írta,a csaj ráhajtott..hát valószínűleg én sem lennék teljesen nyugodt ha ilyen csaj legyeskedne a párom körül..hiába bízok a páromban,ettől függetlenül az ilyen emberekben NEM!
dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!