Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt hogy a szüleitek miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy a szüleitek miatt nem akartátok felhozni a barátotokat?

Figyelt kérdés
Gondolok pl arra, hogy milyen személyisége van a szüleiteknek stb? Ezzel hogy bírkóztatok meg?
dec. 25. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Igen, anyám mindenbe beleköt, illetve úgy beszél velem, ahogy nem kéne, ezért nem úgy viselkedek előtte, amilyen egyébként vagyok. Épp ezért kínos lenne ha ott lenne egy barátommal és velem egy lakásban.

A másik ok, hogy eddig ahányszor találkozott egy barátommal, utána mindig leszólta; nyilván ezek után még kevésbé akarok neki bemutatni bárkit is


"Ezzel hogy bírkóztatok meg?"

Ha én másnál vendégeskedem, akkor utána ahelyett, hogy én is áthívnám, inkább veszek neki pl egy sütit vagy amit szeret, hogy ezzel "egyenlítsem ki" a számlát

Egyébként sajnálom hogy ez a helyzet, mert szívesen áthívnám azokat, akikkel jóban vagyok

dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt és soha nem vitt még haza. A szüleivel találkoztam, de nem otthon és őszintél szólva lehet jobb is így.
dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!