Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért akarja titokban tartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja titokban tartani a párom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jó,ne basztassanak éretlen szexuális poénokkal, de szerintem mindegy nyilvános-e az egész.Mindenki azt gondol,amit akar, és az egész a mi dolgunk De hát hadd csókoljam már meg amikor akarom!


16/L



jan. 10. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartja az ember titokban a párját, ha szégyenli, vagy nem akarja hogy masok lássák vele valamilyen oknál fogva. Vagy van valaki más is neki.

Hány éves a barátod?

Hidd el az sose jó ha valaki titkolja azt ha kapcsolatban van, nem kell nyilvánosság elé tenni de utcán foghattok kezet meg be mutathat embereknek meg meg is csókolhatod.

Ha ő ezt nem akarja akkor dobd a picsába, minek van veled ha közben titkolja az egészet?

jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
16 éves vagy, hagyd el. Fogsz talalni jobbat aki megbecsül és nem szégyel. Nem kell le ragadi egy kapcsolatban főleg nem egy ilyenben.
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az 1-es leírta a legvalószínűbb okokat. Én azt gondolom teljesen mindegy miért. Ha valaki nem vállal fel téged akkor azzal nem érdemes foglalkozni. Nem azt mondom, hogy óriásplakáton kéne hirdetni, hogy egy pár vagytok, de akinek a kezét sem lehet megfogni az utcán az a felejtős kategória.
jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Pl. megkérdezni a párodtól
jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem lenne nyomós indoka, én ezt nem fogadnám el.
jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megpróbálom megbeszélni vele.
jan. 10. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az a legjobb, ha megbeszéled vele.
jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok akik félnek az ilyesmitől. Gyakori, hogy a haverok előtt valaki eljátssza, hogy neki milyen lányok tetszenek és körülírja, hogy pl szőke magas stb és megtetszik neki egy másik külsejű, akkor pedig azt nem meri felvállalni.


Én pl beszélek olyan lányokkal akiknek a stílusa nagyon távol áll azoktól a barátaimtól akikkel megbeszéljük a nőügyeket. Nyilván nem tagadom le őket, de nem is dicsekszek velük.

jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy azért nem terjeszti,mert egy haverjának is tetszem..Nem lenne ezzel baj,ha a haverja nem lenne az exem,aki mindig írogatott,de fel se bírt vállalni,nemhogy megölelni vagy hasonló.A párom felakart már vállalni,de a haverja fix megutálná, tekintve hogy még nem esett túl azon a kínos két heten pár hónapja.Azért a párom megpróbálja elmondani a haverjának és akkor felvállal .

.

jan. 11. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ugy tudtam az a szokás hogy barát barátnő exével nem is jövünk össze mert tiszteletbe tartjuk a másikat azzal hogy nem fekszünk le a volt csajával vagy pasijával.

De ha már össze jött veled akkor vállaljon is fel ahoz is legyen elég vér a kukiba.

Ezek szerint ő sem olyan jó barát.

jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!