Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom rosszul erezni magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom rosszul erezni magam ezmiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy parom akivel egy suliba jarunk,mar lassan 1 eve egyutt vagyunk elotte pedig sokaig kavartunk. Es mivel muveszeti suli igy eleg sok a lany,a parom osztalyaba rajta kivul 2 fiu van (o veluk nem jon ki jol) a tobbi lany,nagyreszet ismerem vannak rendesek is. Viszont nemsokara osztalykirandulasuk lesz ami 3nap 2ejszaka. tavaly a parom lanyokkal aludt egy szobaba,akikkel en is joba vagyok,alapbol nemhinnem h akarmelyikojukkel megcsalna,viszont iden is veluk fog vszinuleg,isznak is. viszont en nagyon kellemetlenul erzem magam ezmiatt,merz nyilvan rosszul esik hogy a parom mas lanyokkal egy szobaba alszik,de kozben pedig o sem tud sajnos mit tenni hiszen az osztalya,es ha joba akar veluk maradni akkor nem zarkozhat el toluk. jogos hogy rosszul erzem magam ezmiatt?

jan. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Azért érezd rosszul magad mert nem tudsz írni! Hogyha ilyen bizalmatlansági problémád van inkább ne legyél együtt vele és érd el azt az életkort amikor rájössz arra, hogy a párodat nem korlátozni kell hanem élni hagyni. Bármennyire is hihetetlen egy egészséges párkapcsolat alapja a bizalom. De ez.... egy újabb "gyerekjátszma" semmi több.
jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Teljesen normalis! Nyilvan feltekeny vagy, meg is van rá az okod. Senkinek se tetszene ha a párja vele ellenkező neműekkel alszik egy szobába. Nekem kicsit fura is hogy fiú-lányt egy szobába raknak.. de szoval mindenki feltekeny lenne, es nem ismerem a parod de ha meg bizol benne akkor semmi okod rosszul erezni magad.
jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. eloszor is koszonom a valaszod,masreszt szerintem a kapkodasbol adodo helyesirasi hibaimat felreteve teljesen ertheto amit leirtam,ebbe kár belekötni. nagyon igyekszem valtoztatni a feltekenysegen,sokat fejlodtem viszont errol nem tudtam eldonteni hogy jogos e vagy sem. ezert kertem segitseget
jan. 15. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy fura ez a koedukált alvás, de ha a fiúkkal aludna, akkor is simán megcsalhat az egyik lánnyal.
jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-es válaszával egyetértek. Ha külön szobában lennének a csajok, akkor is megcsalhatna, teljesen mindegy.
jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak feltekeny vagy, elhiszem hogy kellemetlen hogy csajok vesznek korul es alszik veluk. Ha jo a kapcsolatotok, akkor nem kell aggodni
jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kellemetlen, de nem kell aggódni, ha nincs ráutaló jel.
jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!