Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én elrontottam vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én elrontottam vagy tényleg rosszul reagált?

Figyelt kérdés

A párom szakított velem, és ki is fejtem miért.

Külföldre költöztem a családommal, muszáj volt. Én és a párom távkapcsolatba voltunk (nehéz volt).

Mindketten megbeszéltük hogy nem beszélünk ellenkező neműekkel, amire rá jöttem hogy butaság, már miért ne lehete?

Szóval én és a húgom, akivel együtt járok ide suliba, össze barátkoztunk egy fiúval, amit elmeséltem a barátomnak, mert szerettem volna hogy tudja.

Erre berágott, úgy kezelte hogy megcsaltam.

Sosem lennék hűtlen, akármilyen sazrban van a kapcsolat, és attól még ugyanaz vagyok akit megismert, csak rá jöttem hogy amit megbeszéltünk butaság.

Kicsit le vagyok törve, és úgy érzek sose találok majd egy férfit, aki úgy bánik velem ahogy azt megérdemlem..

17/nő.



dec. 5. 21:58
 1/10 anonim válasza:
100%
"Mindketten megbeszéltük hogy nem beszélünk ellenkező neműekkel, amire rá jöttem hogy butaság, már miért ne lehete?" - ez abszolút elmebetegség, el nem tudom képzelni, hogy ez az életképtelen őrület honnan indult el, de kezd nagyon durva méreteket ölteni, hiszen osztálytárs, munkatárs, szomszéd, vagy csak egy random csevegő arc az utcán? Már miért ne lehetnétek jóban, főleg, ha mondjuk van barátnője/felesége adott arcnak? Nem tudom, hogy mikor kezdődött ez, de ilyen meg sem fordult a fejünkben tíz éve (akkor voltam középsulis).
dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Mert úgy gondoltuk hogy egy férfi és egy nő közt nem igazán vab kevesebb mert valaki úgyis akar valakitől valamit.

De sikerült rá jönnöm, hogy ez nincs így.

dec. 5. 22:09
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez igaz, nem is téged becsmérellek, csak ez egy rossz trend, és elég bizarr. Hiszen ennyi erővel tényleg burkát kellene viselnie nőnek és férfinak. Én például táncolok. Van egy párom, évek óta, lány. Most nagyjából ezen logika mentén nem lehetne barátnőm, vagy barátnőm úgy dönthetne, hogy ne táncoljak többé.
dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a logikát megértem, mert gondolom nem arra értettétek, hogyha a férfi a kiszolgáló akkor inkább nem rendeltek semmit, meg ha a suliban valaki hozzád szól inkább nem válaszolsz hanem, hogy nem feltétlenül kell keresni ellenkező neműek társaságát/ barátságát. Amivel talán a legtöbb párkapcsolatban elő ember egyet is ért. Nekem van egy párom nem megyek oda ismerkedni más férfiakkal. Az hogy ennek ez lett a vége nálatok szerintem inkább más problémára vezethető vissza. Távkapcsolat ilyen fiatalon, országok között szerintem nagyon nehéz. Én inkább ebben látom az okát. Nagyon nehéz ilyen messze megbízni a másikban. És talán ez nem ment neki.
dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Én csak egyet nem értek: miért újságoltad el neki? Van ez a mondás, hogy amiről nem tud, az nem fáj neki és ezt baromira nem a megcsalásra kéne érteni, hanem az ilyen helyzetekre. Én például nem számolok be arról a barátnőmnek, hogy mire költöm a pénzem, mert tudom, hogy rosszul esne neki, hiszen a családja révén neki nincsenek jó anyagi lehetőségei. Azt se mondom el neki, hogy két gyönyörű csajjal dolgozok együtt, mert nem fájdítom ezzel a szívét.
dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kerestem férfiak társaságát, csak lett egy ilyen iskolás barát, akivel lehet beszélni, de semmi több. Szerintem nem követtem el olyan k*rva nagy bűnt:).
dec. 6. 07:02
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
#6 Igen,tudom, de erről neki miért kellett tudnia? Igen, lett egy barátod, de ez számára egy zavaró dolog, nem igazán kellett volna elmondani. Megbeszéltétek, hogy nem beszéltek ellenkező neműekkek, úgyhogy legalább a látszatát fenntarthattad volna. Persze ő se semmi, hogy emiatt kidobott, de itt én téged érezlek hibásnak.
dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szerintem nincs igazad, az őszinteség mindig nagyon jó dolog és hogy mindenre kiterjed a kommunikáció.
dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Sikerült olyan embert találnia aki 100% őszinte hozzá, ami eléggé pozitív.

Mástól nem kapja majd meg ezt az őszinteséget:).

dec. 6. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Elfogadom az álláspontod. Sőt, abban egyet is értek, hogy az őszinteség fontos alappillér. Viszont szerintem az őszinteség nem ilyen esetekben lényeges. Az előző példámat hoznám fel: ha a barátnőm megkérne, hogy mutassam meg neki a munkatársaimat, akkor megmutatnám. De ameddig nem kér ilyet, addig nem számolok be neki arról, hogy kikkel dolgozom, mert féltékeny ember lévén rosszul esne neki.

Az az őszinteség, hogy igazat válaszolok egy kérdésre, nem pedig az, hogy kéretlenül osztok meg a másik fél számára elbizonytalanító infókat.

dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!