Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire nagy korkülönbségnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy korkülönbségnek számit ez?

Figyelt kérdés
Én 16 eves (lany, juliusban 17) vagyok, a fiu 20 (márciusban lesz 21). Mennyire számit ez nagy korkülönbsègnek? Ez az utolsó éve a suliból, nagyon szimpatikus, hasonló érdeklődési köreink vannak szerintem. Túl nagy a korkülönbség?
jan. 22. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem nagy :)
jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Pedofil a férfi. Remélem a szüleid helyre ütik!
jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen korban szerintem még érettség és életélvezet/helyzet miatt lehet, hogy nagynak számíthat, illetve ne feledd, hogy ő nagykorú már, de te még kiskorú vagy, de az életkor / érettségi/szellemi külömbség nem számot tevő / nagy, mint másoknál, de ez az élet előrehaladtával csökkenni fog, mert minél idősebbek vagytok annál jobban közelebb értek / csökken az érettségi küpönbség köztetek. Illetve figyelj rá, hogy ne legyél túl tolakodó és eröszakos vele szemben.
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg sosem fogom megérteni, hogy miért kell ezt minden héten megkérdezni... Már a kérdés kiírása előtt bedob egy csomó hasonló kérdést, még rákeresni se kell, de azért kiírja ötezredjére is.
jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
belefér, meg kell próbálni
jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban meg belefer.

Sok ilyet ismerek, ne aggodj, ismerkedjetek nyugodtan

jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy belefér.
jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Négy év az bőven belefér de ami igaz az igaz jobban nézne ki ha 18 lennél ő meg 22

Kérdés hogy a szülők mit szólnak hozzá mert nekik te vagy a kis 16 éves kislány ő meg már a 20 éves meglett öregember

Mármint szerintük

Amúgy ebben korosztályban ez mindig fura lesz mert ha 40 évesen van egy 36 éves párod az ugyanúgy 4 év mintha 18 évesen van 14 éves

De tartom magam hogy a 4év az nem sok

jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok általába 18 felett szoktam ismerkedni, nem is érdekelnek nagyon a fiatalabbak. Viszont most van egy 17 éves csaj akivel összejárok meg szeretem amúgy nagyon. Ez inkább rajtatok múlik, annyira nem vészes korkülönbség. Én visszagondolva 17 évesen is már majdhogynem felnőtt voltam de ez emberfüggő. Szülei se szólnak semmit amúgy, ismernek szimpatikus vagyok nekik.
jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez még semmi....
jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!