Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatábor így?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban vagyok, nyár végén meg lesz az egyetemi gólyatábor. megéri így elmenni? vagy nem gáz úgy menni hogy barátom van?

jan. 27. 09:32
 1/8 anonim válasza:
92%
Nem értem az összefüggést. Miért lenne gáz? Nem párkereső tábor.
jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező dugni gólyatáborban. Van ak szingliként sem csinálja
jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szingliként sem érdemes, ha van egy csepp önbecsülésed.
jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Többváltozós a történeted. Mondjuk, először fel kell, hogy vegyenek az egyetemre. Másodszor ki kell tartania a párkapcsolatodnak addig.
jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges az egész. A legtöbb, ott nagypofájú arc úgyis kiesik olyan 2-3 szemeszter után.
jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz így elmenni.
jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
?? Nem gaz. De ga így állsz hozza biztos oke az a kapcsolat ??
jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem èrtem a problémádat. Moért ne lehetne? Azt tudod hogy nem azért mész oda, hogy fűvel fával megbaszasd magad, ugye?
febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!