Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért olyan nagy baj a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a kapcsolatokba ha az egyik fel beszélget, normális kereket között valaki mással?

Figyelt kérdés

Főleg inkább fiataloknál ertem.

Én úgy gondolom amig normálisan, és semmi olyanról nem beszélnek ami a megcsalás gondolatát erősítené bennem addig oké; jó persze ne 500 lánnyal beszéljen egyszerre mellettem, de amíg 1-2 vel vált pár szót addig rendben.

Ti mit gondoltok erről?



#kapcsolat #visszatérő kérdések
febr. 1. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Fszsag a kerdes. Nem mindegy milyen az a par szo. Az ember a barataival is beszelget...
febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Az ellenkező nemmel? Egy héten egyszer válthatnak pár szót ha kell valamiben a segítség vagy ilyesmi.

De azt hogy sokat beszélgessen "vele" azt már nem nézném jó szemmel

(F)

febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Normális, kellő önbizalommal rendelkező ember nem várja el a párjától az elvárhatatlant, hogy ne beszéljen mással. Vagy akkor ne beszéljen a saját unokatestvérével se, hiszen a törvények szerint unokatesók már házasodhatnak, tehát vele is megcsalhat.🤡
febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Primitívség, ha valaki ezt kifogásolja, kirlátozni akarja.
febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gál Gábor 2024 válasza:
30%
Ismerjük a ilyen normális kereteket... aztán pár hét után kiír egy kérdést ide, hogy "sokat beszélgettem X-szel, közel kerültem hozzá, úgy érzem beleszerettem..."
febr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Én majdnem egy évig mondtam azt magamnak, hogy ez normális a párom részéről. Nagyon sokat beszélt egy nőismerősével, de személyesen pl sosem találkoztak. Néha mutatta, miket írnak egymásnak, tényleg semmi olyan nem volt benne. Aztán arra mentem haza, hogy a párom pakol, mert szerinte köztünk kihűlt a dolog. Másnap meg kint volt Facen, hogy kapcsolatban van ezzel a másik nővel. Úgyhogy én innentől már nem hiszek az ártatlan beszélgetésekben.
febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem évezredek óta "normálisnak" tekinthető hogy nem szeretjük ha a párunk az ellenkező nemmel "barátkozik".
febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gál Gábor 2024 válasza:
37%

ma 06:23


Amúgy igen, természetesen nem gond, ha valaki ellenkező neművel barátkozik, csak nagyon vigyázni kell.

febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Igazából nem értelmezhető a kérdés, azért mert valakinek van egy párja akkor miért kell automatikusan kizárni a külvilágot és elfelejteni az eddigi haverokat, barátokat ismerősöket. Mindegy hogy nő vagy férfi az illető. Azért az is megér egy misét aki ezt kéri valakitől, főleg a párjától. Nem is beszélve arról ha nincs meg a bizalom a másik iránt akkor az a kapcsolat előbb utóbb sajnos halott ügy.
febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés mivel az ember bízzon meg a párjában ez eddig rendben is van hogy ő nem akar semmit de... Akivel beszélget abban is meg kell bizzak hogy nem nyomul?

Lásd a 6os példáját a nő addig nyomult hogy csak összejött a férjével

febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!