Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen kapcsolat szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat szerintetek meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

1 hónapja ráírtam egy lányra, nyilván ismerkedési szándékból. visszaírt, de egy szóval nem említette hogy ne haragudj de van barátom vagy ilyesmi, így nem is gondoltam. elkezdtünk beszélgetni, és napról napra egyre többet beszéltünk, és már szinte mindig ő írt nekem. majdnem 2 hèt után közölte velem hogy neki amúgy van barátja, csak annyira szar a kapcsolatuk hogy nem teszi ki már sehova. eléggè ledöbbentem ezen nyilván, de azt írtam neki hogy ennek ellenére szeretném megismerni, és ő is ezt mondta. pàr nappal utána találkoztunk, akkor mondta hogy màr szakítottak. miután találkoztunk még többet beszéltünk, ès egyfolytában olyanokat írt hogy mennyire bejövök neki, tényleg nagyon sokat bókolt. aztán én leírtam neki hogy a jövőben nem csak barátként fogok tudni tekinteni rá, de már most sem. és ő is azt írta hogy ő sem úgy nèz rám màr mint legjobb barátra, de inkább nem mond semmit, mert nem akar beleugrani megint egy kapcsolatban mert mindenki csak àt*baszta. én meg írtam hogy persze megértem, nem akarok semmit erőltetni, csak ezt le akartam tisztàzni vele. aztán kb még 1 hétig ment minden “tökéletesen”, nagyon sokat beszéltünk, éreztem hogy érdeklődik iràntam. aztán kb 2 héttel ezelőtt egyik napról a másikra szinte elkezdett jóval kevesebbet keresni, sokkal később írt vissza, sokszor bunkó stílusban, és màr nem is írta azokat a dolgokat mint azelőtt. éreztem nyilvàn hogy van valami baj, kértem hogy mondja el mert ez rosszabbul esik. elkezdett neki újra írogatni az exe, de nem az akivel akkor együtt volt még amikor én megismertem, hanem egy az előtti, akit ő még mindig nem tudott elengedni, és azt mondta soha nem is fogja tudni, de nem lesz köztük semmi mert csak kihasználta a gyerek, csak szarul esik neki mert ő megtett mindent de kidobta őt a gyerek, de nem lesz semmi köztük. nyilván én ezt nem hittem el, és szarul is esett hogy én sokkal többet törődtem vele mint az összes többi egyben, és ezt kapom. most elvileg újra együtt vannak, el is mondta hogy le is feküdtek, és most keresi is a gyerek, mert eddig mindig az volt hogy megdugta, és utána nem kereste. 1 év alatt most jönnek össze 3.-jára. biztos vagyok benne hogy nem arról van szó hogy hirtelen megszerette őt a gyerek, hanem a féltékenység, mert láttam a gyereken hogy hogy néz rám amikor ismerkedtem a lánnyal, meg nyilván csak dugni akar. de megmaradtam beszélő viszonyban a lánnyal

mert én tényleg megszerettem, csak sajnálom hogy ennyire naív és valószínű újra csak ki lesz használva, és nyilván az se esik jól hogy én mindent megtettem érte ami idő alatt ismerkedtünk, és kb semmit nem számított mert ez a gyerek előadta a hattyú halálàt hogy mennyire hiányzik neki. és nem is értem hogy mit eszik rajta ennyire, amikor egy teljesen átlagos kinézetű, talán még az alatti a gyerek, és személyiségre se semmi extra. de én direkt nem is írtam neki azt hogy újra csak àt lesz verve, mert akkor meg az lenne valószínű hogy én csak közéjük akarok állni. leírtam hogy nyilván nem fogok repdesni az örömtől hogy megint együtt vannak, de inkább legyen boldog mint hogy àtverje megint. szerintetek megint csak kihasználja, vagy valami tényleg vàltozott benne? nekem van egy olyan érzésem hogy csak arra ment ki a gyerek részéről, hogy én màr csak azért se legyek vele együtt, mert úgy nézett rám kb mint akit meg akar ölni miután megtudta valakitől hogy ismerkedek a lánnyal, meg persze hogy csak megdugja. gondolom most még keresni fogja egy ideig, vagy nem tudom, de ha megint nem kap figyelmet valószínű újra jó leszek, mert amikor elsőnek írtam neki gondolom azért nem is mondta el hogy van baràtja, mert jól esett neki hogy valaki foglalkozik vele. én màr nagyjából elengedtem őt kapcsolati szinten, de nyilván attól még szarul esik ahogy viselkedett velem, de belegondolva valószínű amúgy se lett volna hosszú életű kapcsolat ebből, egy másik dolog miatt. nektek volt ilyen a környezetetekben? ha màr 3x mentek szét azért mert eldobta a gyerek, újra ez lesz szerintetek, vagy megvàltozik?


febr. 5. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Le kell tiltani a f**zba!!! Szórakozzon a jó édes anyjával, ne veled. Mondja neked, hogy mindenki átverte, ezért nem akar beleugrani egy újabb kapcsolatba, erre beleugrik egy kapcsolatba azzal, aki átverte... Nem baj, megérdemli, az ilyenek csak a saját kárukon tanulnak.
febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazad van, csak a figyelem tetszett neki amit kapott. aztán amikor meg megírtam hogy nekem ez szarul esik ahogy viselkedik mert én őszintén megszerettem ez idő alatt, az volt a válasz hogy ő világosan megmondta hogy ne szàmítsak semmire, de előtte azért 1 héten keresztül olyanokat kaptam hogy hogy tetszik neki a mosolyom, az ahogy ránézek, a figyelmességem, stb. mindegy megpróbálom teljesen elengedni, de arra leszek kíváncsi hogy amikor megint àtverik akkor megint fog e vágyni a figyelmemre…
febr. 6. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez ennyi volt
febr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudjál, de mihelyst megláttam, hogy egy kisebb novellát írtál elengedtem magamban az egészet. Annyi ilyet olvastam már ami tulajdonképpen a semmire és az önrágódásra ment ki, hogy inkább kapásból egyetértek az előttem lévőkkel. Nem hiszem, hogy olyan dolog lenne amihez nem elenne elég a józan paraszti eszedet használni.
febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mar ne nem aze irom de ezt magadtol is eltudtad volna donteni. Milyen komoly kapcsolatot akartal volna te egy olyantol mint ez a lany😂 Akit atbasznak atvernek sot meg ki is hasznalnak, mondja neked a jo dolgokat mert akkor maganyos volt majd amikor mar minden stimmelne felbukkan a fa...fej exe ugye aki ezt tette vele es akkor mar a csaj teged el is dob meg csak lelkiszemetesnek hasznal. Legyel egy kicsit jobb emberismero es szard le az egeszet ahogy van. nsm is lehet erre mast irni, mindegyik sajnaltatja magat stb aztan ujraosszeba..znak 😂 Drama a kobon de engedd el ilyenert felesleges magadat sanyargatni.
febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, nincs nagy tapasztalatom az ismerkedésben. mivel olyan jól elbeszélgettünk, és láttam hogy ő is érdeklődik irántam mert sokszor ő írt nekem elsőnek, így elhittem hogy lehet belőle valami, és ezért nehéz elengedni ezt a dolgot
febr. 10. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le! Benne van a hiba, nem benned.
febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!