Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vágysz egy párkapcsolatra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágysz egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehet akár meglévő akár jövőbeli párkapcsolatra is.

Kérlek írd oda a korodat és nemedet is.



febr. 7. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen kérdés teljesen értelmetlen.

Az ember társas lény. A párkeresés egészséges ösztön.

Az élet továbbvitele is.

febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mint írták előttem az ember társas lény és mindenkinek szüksége van a másik nem támogatására. Ha hosszú ideig az ember nem talál magának valakit, párt akkor elgondolkozik azon, hogy senki sem kíváncsi rá és értéktelen és ez nagyon lerombolja az önértékelésünket ami még jobban megnehezíti a pártalálást.
febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, láthatod (ha már régóta vagy gyakorikérdések felhasználó), hogy akik huzamosabb ideig nem találnak párt/csajt/nőt/barátnőt, azok egy idő után bekattannak. Láthatod mi zajlik itt a felnőtt párkapcsolatok/szexualitás kategóriában. Az incel szóval (ha régóta vagy itt) naponta kellett, hogy találkozz, gondolom érted már, hogy a magány nem embernek való, vagy legalábbis nem a többségnek.


Akik itt sírnak nap mint nap, azok nyilván nem tudnak meglenni egyedül (legfeljebb behazudják saját maguknak is), és irkálják ide ki a saját szerencsétlenségüket, a nőket pocskondiázzák, reménytelen esetek, incelek stb.

Na most ezek az emberek tökéletes példái annak, hogy mi történik egy emberrel, ha sokáig nincs egy (főleg a másik nemből) ember mellettük. Az agyukra ment, ezért ilyenek, ezért agresszívak, kétségbeesettek, utálkozók, frusztráltak. Mindenben csak a rosszat látják, de közben ugyanúgy kiírják a szánalmas kérdéseiket, és a nyomorukat. A nőket anyagiasnak titulálják, közben pedig csak ők nem elegek egy átlag színvonalhoz sem.


Ezeket azért írtam le neked, mert összefügg a kettő, ezért kellene vágyni kapcsolat után, mert ténylegesen senki nem maradhat sokáig egyedül (itt most csak azokat értem, akik nem tudnak egyedül meglenni) mert az ember bekattan, és egy megkeseredett, gyűlölködő, idióta lesz belőle.

febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én szimplán azért, mert boldog vagyok tőle.
febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Stbilitásra, ahol megértjük egymást és plusz adunk egymásnak, támogatjuk bátorítjuk egymást.

Az előző kapcsolatomból ez nagyon hiányzott akármennyire is szerettem

febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az életnek 3 szükséges eleme van.

Ebből 2 feltétlenül szükséges, ez az ivóvíz, és az élelmiszer.

A harmadik, a társ, és a vele járó szexualitás.

Ez nem kifejezetten feltétele az életnek, de ahhoz, hogy az ember egészséges legyen mind fizikaikag, mind lelkileg, ahhoz mindenképpen elengedhetetlen.

febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!