Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm úgy csinál, mintha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm úgy csinál, mintha szégyellne. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Az iskolában sosem akar velem találkozni, mindig elmegy mellettem, mintha nem is ismerne. Úgy érzem, hogy szégyell engem társaság előtt. Sehol sem akar felvállalni, de hogyha úgy találkozunk, hogy csak mi vagyunk ketten akkor nagyon kedves velem, és jól elvagyunk, együtt nevetünk, stb. Elrontottam volna valamit?
febr. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Az is lehet, hogy neki ez a kapcsolat egy kis védett buborék, ahová nem akarja a többi viháncoló, pletykálkodó kortársat beengedni. Meg a rosszindulatú tanárokat sem. Meg esetleg nem akarja, hogy a többi fiú szekáljon téged. Vagy az alakulóban lévò szexuális életeteket firtassák.

De figyi, ha ez egy igazi párkapcsolat, akkor ezt meg lehet beszélni. Megkérdezheted a barátnődtől, hogy társaságban miért tesz úgy, mintha nem is ismernétek egymást. Nyugodtan elmondhatod, hogy ez neked rosszul esik.

febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg együtt vagytok, akkor kérdezd meg.

A kapcsolat alapja a bizalom, kommunikáció...

febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ott rontottad el, hogy őt választottad. Nem érett még egy kapcsolatra, minél előbb szakítasz, annál könnyebb lesz. Előbb-utóbb ő is rá fog jönni, és akkor ő fog dobni.
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj vele beszélni, jobb ötletem nincs.
febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Lehet mert nincs rajtad jordan sneaker!!
febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Éretlen. A nyilvánosság előtt nem tudja kezelni apárkapcsolatát.

Természetesen az iskolában nem lógtok egymás nyakán.

Teszitek a dolgotokat. A szünetben előkészültök a következő órára, stb.

De belefér az, hogy néhány szót váltotok, akár félrehúzódva is, kulturáltan, nem egymásba bújva, csak beszélgetve.

Az nem fér bele, hogy átnéz rajtad.

Nem szabad titkolni, hogy egymáshoz tartoztok, így a félreértéseket is rlkerülhetitek. Pl., hogy valaki rástartoljon a barátnődre, vagy rád.


Intelligencia, kultúra. Vezesd rá.

febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Azt kamuzta másoknak hogy lezbi, és titokban a fiúkat szereti.
febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem téged nem vállal fel, hanem azt, hogy kapcsolata van, szégyennek gondolja.
febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!