Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan dől el hogy a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dől el hogy a lány csak szexre kell vagy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

febr. 28. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok múlik a személyiségen. Például, ha egy olyan lánnyal futnék össze, akit minden héten lesmárolnak/megdugnak egy buliban, attól nyilván nem akarnék kapcsolatot.
febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 teljesen érhető. Én most itt arra akartam kilyukadni hogy a szebb csinosabb lányokról mindenki azt hiszi hogy ribi, és hogy nem való kapcsolatra. De amúgy pl ha ki derülne róla hogy nem az a ribi fajta akkor komoly kapcsolat is lehet köztük?
febr. 28. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nagyon leegyszerűsítve így néz ki nálam a helyzet:

Jó külső + jó személyiség = kapcsolat

Jó külső + unszimpatikus személyiség = szex

Átlagos külső + jó személyiség = talán kapcsolat

Átlagos külső + unszimpatikus személyiség = semmi

febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 oo értem! Köszönöm!
febr. 28. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
nekem pl nem kéne lány "csak szexre" mert nem vagyok ösztönlény
febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 nagyjából jól írja. Tömören valahogy így lehet meghatározni, de nálam nem ennyire fekete vagy fehér a dolog.

A puszta szexhez több külsőség járul hozzá, de nálam azért a személyiség is fontos. Nullához konvergáló IQ, EQ az ágyban sem jó! Unszimpatikus pedig kizárt, olyan alacsony szintre nem megyek le, hogy mindegy legyen, ki az csak lyuk legyen!

márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj kapcsolatra kell, akkor általában magas az elvárás minden szempontból, míg szexre kis túlzással kb. bárki jó, aki kapható. Most is jár hozzám 4 csaj csak szexelni, kapcsolatot egyikkel sem szeretnék.
márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!