Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szünet után?ILyenkor számíthat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után?ILyenkor számíthatok jóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok a párommal 4 hónapos szünetet tartunk(Ő kérte)és a szünetet úgy beszéltük meg hogy megígértük egymásnak hogy mással nem lesz semmi(általában be tartja az igéreteit)és hogy kevesebbet fogunk beszélni.Na már egy hónap eltelt azóta 2 nappal ezelőtt írtam rá hogy beszélhetünk egy kicsit és akkor beszéltünk egy darabig hívásban a hangja nagyon aranyosan beszélt hozzám és a végén elmondta hogy szeret engem és minden nap gondolkozik rajtam.De van bennem egy kicsi hülye érzés,Mert van egy oszálytársa akivel egy hete mászkál össze vissza kettesben iszogatnak meg ilyenek és órán is mellé ült és ezzel kapcsolatban van egy kis félsz bennem.Mert tudom hogy megígérte hogy mással nem lesz semmi meg az anyja is és a nővére is mondta hogy ha megtudják hogy megcsalt akkor ki tekerik a nyakát,és lehet nem kellenne tényleg ezen aggódnom de úgymégis hisz nagyon egy hónapja semmit nem tudok róla.Ő nem rak ki semmit hogy kivel van streakot is úgy küldi hogy csak ő van rajta,de a csajszi rak ki storykat igaz nem jelöli megrajta de értelem szerüen felismerem a páromat.Ilyen bizalmi problémánk még nem volt hogy bármelyikünk is valamit csinálna mással.De nemtudom most hogy mit gondoljak mert amiket ki tesz vagy küld streakokat akkor úgy látom hogy ő teljesen megvan,míg én itthon egyfolytában rajta gondolkozok és sírok hogy mi lesz velünk és remélem hogy megtudjuk beszélni a dolgokat,ha szakítunk akkor mondta hogy nem telefonon fogja közölni hanem lejön hozzám és megbeszéljük,amikor lejött hozzám és megbeszéltük hogy szünet lesz azon a hétvégén még itt maradt nálam és le is feküdtünk nem tudom hogy ez jelent valamit.Itthon amikor elköszönt a többiektől mondták hogy ők nem úgy látják mint aki szakítani fog,meg mindenkitől úgy köszönt el hogy mégtalálkozunk és még a kutyámtól is úgy köszönt el szóval remélem a dolgok jó irányban mennek majd csak azért mégis van egy kis kétely bennem mert 3 évet nem akarok kidobni a kukába.(és még azt is mondta hogy lehet a négy hónap közben lefog jönni de nem biztos)
márc. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincsen, hogy szünet, vagy együtt vagytok vagy nem. :D Ha már érzitek egymáson, hogy ennyire meggyengült a kapcsolat akkor annak nincs értelme mert a kettő fél közül az egyik mindig azon van ha talál valaki jobbat akkor arra lecserél a párját. Ha meg nem, akkor visszamegy hozzád. ( Ha nincs ló jó a szamár is.)

A szöveg másik része meg szimpla féltékenység. Igen tudom, 3 év, de ez halott ügy már szerintem.

márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Miért akart szünetet, mivel indokolta?
márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért kell ez a szünet, hogy kipróbálja ezzel a lánnyal és ha nem jó, akkor szalad vissza hozzád... Én nem asszisztálnék ehhez. Én tuti megmondanám neki, hogy részedről vége a szünetnek, szóval vagy folytassátok, vagy szakítsatok.
márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azzal indokolta hogy meghalt neki nem rég az apukája és sajnos látszott rajta hogy kezd magába fordulni,otthon is minden szar össze jött náluk,sulizik még és mostanában lesznek a vizsgái és eléggé sok időtt kihagyott hogy az utolsó időkben az apukájaval legyen és utána is hagyott ki,ezért most ezekre akar koncentrálni hogy magát össze szedje és a család tagjainak is segítsen és hogy a vizsgákon át menjen
márc. 2. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Tényleg sok minden osszejott neki. Gondolom maga mögött akarja hagyni a múltat és lehet te is a múltra emlékezteted. Az új lány meg a jövőt jelentené neki. Szerintem engedd el. A szünet mindig azt jelenti,h valami újat akar kipróbálni és, ha az nem sikerül, akkor visszatér hozzád. Sajnálom.
márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!