Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt egy fazon, aki annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fazon, aki annyira telebeszélte a barátnőm fejét, hogy végül majdnem szakítottunk... Most, a barátnőm, újra beszélget vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakításon töröm a fejem. Azt mondja, hogy "hát olyan jófej lett". De én ezt nem tudom tolerálni.
márc. 3. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szabad, mert ha vevő az ilyen f@sszopókra akkor hosszútávon esélytelen a kapcsolat. Én megmondanám neki hogy ha olyan jófej akkor akkor menjen hozzá, engem meg hagyjon békén. És ha nem vagy eleg magabiztod akkor instant tiltás mindenhonnan, nehogy visszakönyörögje magát.
márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy ilyen barátnőre nincs szükség. menjen a világgá...
márc. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add a kezébe a bőröndöt, és mutasd meg merre van a vasútállomás.
márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire könnyű telebeszélni a fejét, akkor neked miért nem sikerült a srác ellen fordítani?
márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel beszélte tele a fejét? Úgy érted hogy húzza az agyát és kavarnak a neten? Mert akkor dobd a nőt, nagyon aljas személy az aki ennyire semmibeveszi a másik érzéseit, hogy ennyire nyíltan háromszögezik. Aztán még persze te teperj a kegyeiért pff, miközben ő kétfele bájolog félgőzzel. Kuka az ilyen.
márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!