Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl idős hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős hozzám?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy lányt. Nagyon jól kijövünk egymással, sok közös érdeklődésünk van és közel is lakik hozzám ami + pont, viszont ő 5 évvel idősebb mint én. Ez így működhet vagy nem is érdemes próbálkozni? Sokak szerint érett vagyok a koromhoz képest. 17/l

márc. 20. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha erre idegeneknek kell választ adniuk, akkor igen.
márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Érettnek tartod magad de mégis másoktól várod erre a választ? Miben vagy te fejlettebb? Ha ez neked az akkor bele se merek gondolni a többi csaj milyen melletted És 1 év választ el állítólag a "felnőtt kortól".
márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes megpróbálni. Maximum nem sikerül, de legalább az esélyt megadtátok a kapcsolatnak.
márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, de szerintem érdemes belevágni.
márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán működhet, érdemes megpróbálni. Sok szerencsét nektek. :)
márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
86%
Rengetegszer több év is van az emberek között. Nem ismerlek se téged se a lányt, de ha nem érzed toxikusnak a kapcsolatot akkor ez teljesen normális. Ha viszont nem csak ezzel van gond hanem egyebekkel is azért azt is jó átgondolni, de ha tényleg minden oké és normális akkor hajrá a továbbiakban!
márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert
márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
simán működhet, 5 év nem sok.
márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi köztünk 10+ év korkulonbség van.

Ne a korkülönbséget nézd,hanem azt hogy mennyire vagytok fejben ugyanannyira érettek.

Van aki 30 évesen olyan mint egy hülye gyerek,de olyan is aki 16 évesen teljesen érett felfogásu.

Ja és 5 év az semmiség.

márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még beleférhet, sok szerencsét.
márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!