Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, nem szeretem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem szeretem ha megölel vagy megcsókol??

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, ez az első párkapcsolatom, ami a legjobb fiú barátommal alakult ki. Szeretem, kiegészítjük egymást, de egyszerűen nem szeretem ha megcsókol vagy fogdos, egyszerűen számomra túl sok már ez is. Alapból normális az hogy ennyi idősen semmi szexuális vágyat nem érzek a barátom íránt, vagy ez itt már elvan rontva?

Általában lányoktól( barátnőimtől) nagyon szeretem az ölelést, még azt is ha a combomra teszik a kezüket, de a barátomtól rosszul vagyok, nem tudok ellazulni és rühellem ha így ér hozzám, ahogy azt is ha smárolni akar. Ért már szexuális abuzus, de ez tényleg ilyen mélyen érintett volna? (Annyira nem volt komoly, de vissza gondolva ugyanazt erzem mint amikor a baratom hozzám ér). Egyszerűen szorongok.



márc. 31. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi van a fantáziákkal, önkielégítéssel? Kívánod?

2. Az abúzus nagyon komoly oka lehet a dolognak.

3. Ettől függetlenül is lehetsz bizonyos fokban aszexuális.

márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vannak fantáziám és szerintem igenis tudnám kivánni, de egyszerűen lebénít, annyira félek néha
márc. 31. 19:33
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy csak szimplán nem vagy szerelmes? Barátságból kialakult szerelem az tök jó, de csak akkor ha mindketten tényleg egymásba szerettek...nem lehet, hogy nem vagy szerelmes?


Másik: érzel egyáltalán bármilyen szexuális vágyat? Nem lehet, hogy asszex vagy?


Ezek csak felvetések a részemről.

márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én magam is gondolkodtam már azon, hogy mivan ha nem vagyok szerelmes, de elkönyveltem, hogy ez biztos nem igaz, tehát hónapokig bele voltam szeretve, pillangókkal mindennel. Viszont lehet számomra túl reális ez a kapcsolat, megrémíszt minden szinten. De nem szeretném eldobni, hiszen mégis csak ez az első, nekem is megkell ismerkednem ezzel az egész szituációval és a saját elvárásaimmal.


Másik, nem tudom mennyire vagyok aszexualis hiszen az önkielégítést igénylem, ergo vannak vagyaim, megiscsak egy ilyen kapcsolat téren számomra rémisztő ez még, igaz nem rég óta járunk, de más velem koru parok olyan konnyeden veszik ezeket a problemakat

márc. 31. 19:50
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
"Általában lányoktól( barátnőimtől) nagyon szeretem az ölelést, még azt is ha a combomra teszik a kezüket" - Nem lehet, hogy nem a fiúkhoz vonzódsz? Tudom, elsőre elég hülye kérdésnek hangzik, pedig elképzelhető, hogy leszbikus vagy. A leírásod alapján a lányoktól jól esik az ölelés és a simogatás, de egy olyan sráctól már nem, akibe elvileg szerelmes vagy. A másik opció, hogy nem vagy szerelmes a srácba.
márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd el magadtól, hogy abúzus után, egy nem olyan hosszú párkapcsolatban teljesen szorongásmentes légy. Hagyj időt magadnak, és gondold át, hogy mennyire mélyek az érzéseid. Megértem, hogy nem akarod elrontani, de légy őszinte magaddal.

Az, hogy mások esetleg túlságosan is könnyen veszik ezeket a problémákat, azoknak is vannak -főleg lelki- következményei, sérülései; csak lehet, hogy te ezt nem látod, mert eltitkolják.

Sok sikert

márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit írsz, az alapján egyre erősebb a gyanúm, hogy az abúzus miatt van.

Nem szégyen a pszichológus.

márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5-nek: Igazából magam se tudom, de még egy lány íránt se éreztem olyat, mint a barátom íránt, aztán ki tudja, főleg magamat kell most megismernem.


6-nak: Nagyon köszönöm amit írtál, jól esik és igen, szerintem is az idő segíteni fog, miden esetre, biztosan nem fogom még elengedni ezt a szituációt. Csak attól félek a barátom lassan észre veszi mennyire is tartozkodom tőle. Természetesen azt már elmondtam neki, hogy számomra a smarolas nem esett jol es majd kesobb térjünk vissza rá, tehát a kommunikációnk működik valamennyire

márc. 31. 20:15
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez az egész engem ért abúzus téma egy számomra nagyon szégyenteljes, és magamban nagyon mélyen elnyomott dolog, amiről még soha egyik közeli hozzátartozómnak/barátomnak nem beszéltem. Nem is merem, egyszerűen mindig arra jutok, hogy én gondolom túl
márc. 31. 20:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8. Van olyan is, hogy az egyik nem iránt csak szexuális vonzalmat érez az ember, a másik iránt csak érzelmeket. Igazából áll. mindenféle kombináció előfordulhat.


9. A pszicho. viszont nem rokon, barát, hanem szakember. Azért van, hogy ilyeneken (is) túllendítse az embert.

Persze nem győzködni akarlak, csak mondom.

márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!