Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha megcsókolom mielőtt bevallo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolom mielőtt bevallom hogy szeretem mi a legrosszabb ami történhet?

Figyelt kérdés

Bevallanám hogy szeretem de nem merem. Van egy olyan érzésem hogy ő is szeret engem de nem vagyok benne biztos.

Ha megcsókolom és mégse szeret mi történhet?



2022. nov. 7. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Leharapja a nyelved, tökönrúg, és otthagy.

De ha ennyi áldozatra se vagy képes, akkor nem érdemled meg!

2022. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
1: :))))))
2022. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! Legalább kiderül és tovább tudsz lépni! :)
2022. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Feljelent szexuális zaklatásért pl.
2022. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hát itt olyan sok tudással gazdagodtam
2022. nov. 7. 23:22
 6/7 anonim válasza:
100%
Az történhet hogy minimum ellök magától és elég durván beégsz, sokkal jobban mintha csak bevallanád és úgy utasítana vissza. Ráadásul ez így neki is nagyon rossz élmény lenne. Ha valamit feltétlenül csinálni akarsz akkor fogd meg a kezét vagy ilyesmi. De ha engem úgy csókolna meg valaki, hogy le se szarja hogy beleegyezem-e, hát pár foggal kevesebbel menne haza.
2022. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz bevallani neki, hogy szereted, de csak úgy random, minden előzmény nélkül nem félsz megcsókolni?
2022. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!