Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első csók tippek? lassan oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók tippek? lassan oda érünk egy lánnyal és nemtudom hogy csináljam tippek?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A szaddal
ápr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kiírása előtt azonnal 6 darab már kiírt kérdést dob eléd a rendszer...egy kis kereséssel plusz 100 ugyanilyen kérdést tudsz találni. Nem bántásból, de miért nem nézed meg azokat? Gondolod, hogy van olyan válasz, amit eddig nem írtak le, miközben a régi kérdéseknél is túlnyomó többségben fedik egymást a tanácsok?
ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos hogy amikor eljön a pillanat akkor nézz egy youtube tutorialt előtte
ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én első csókolózásomkor a lány önkéntelenül harapdálta a nyelvem. Nem azért mert így gondolta erotikásnak, hanem mert a szájába került dologra így reagált önkéntelenül :-D Megbeszéltük, onnantól nem csinálta :-)
máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit jelent az a “lassan oda érünk”, de nagyon fontos, hogy NE a csók legyen az első dolog intimitás terén!

Ha a lánynak is az elő, fontos, hogy biztonságban érezze magát melletted, ellazuljon, és az egész ne egy kényszeres valami legyen, aminek meg “kell” történnie egy adott időn belül, mert ez nem így működik.

Ha “durr bele” módjára történik meg, meg fog ijedni, bármennyire akarja egyébként.

Az első srác engem a 3. randin akart letámadni vele a nyílt utcán, miközben én még soha nem csináltam. Nagyon hervasztó volt, hiszen kb. nem is ismertem.

Mielőtt szájon csókolod, legyen előtte más fajta gyengédség, szeretgetés. Ölelés, simogatás, puszi arcra, vállra, nyakra. A végén már lehet nagyon közel a szájhoz, a “bajusz” területére is, ahol véget ér az ajak egy kis kedvcsinálónak.

Aztán ha ő is szeretné, jöhet néhány szájra puszi.

A csókolózást meg mindenki máshogy szereti, ezért elrontani sem lehet.

Fontos a kísérletezés, a többféle technika, a nyelv érzéki és játékos használata, és hogy beszéljetek erről közben, hogy kinek mi tetszik.

Te vagy a férfi, neked kell bátornak lenned.

máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!