Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindketten elszurtuk (17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten elszurtuk (17 F) Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nos 3 napja összevesztunk és konkrétan szakítottunk. Én arra hagyatkoztam hogy nem tesz eleget a kapcsolatba ő meg csak annyit hogy nem érzi azt mint az elején. Szeretnék beszélni vele mert szerintem van esély még, 4 hónapot jártunk eddig. Beismerem kicsit erőltettem a dolgokat és túlszerettem ami miatt kiábrándulhatott. Szerintetek?

ápr. 28. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
#9 nem is hozzád beszélek, gyerek ezt nem értheti azért
máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10:

nm jól gondolod. Erre vagyok én, példaként, aki már a nyáron lesz 59-éve házas és mindkettőnknek az elsők voltunk.

Ne rökönyödjetek meg, igazat írtam és nem vagyok pedofil, viszont nagyon sok fiatalnak adtam már jó tanácsot, amit meg is köszöntek privátban. Sőt, pár éve szűk 2 hónapon át vezettem ezt a listát, de többször voltam már előkelő helyen, csak többször abbahagytam, gondolva - nem az én kategóriám. Aztán mégis vissza-visszatérek. Valamikor ssaa néven szerepelt, lehet hogy még valaki emlékezik rám.

máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!