Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami gyors kis ötlet kéne......

Valami gyors kis ötlet kéne... Az egyik fiú legjobb barátommal úgymond fogadtunk.. igazából nem is mondanám barátnak mert mindketten többet érzünk egymás iránt. Lényeg az hogy nincs semmilyen ötletem....ha elbukom a fogadást?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne plussz 18-as legyen mert nem az én erősségem

2021. okt. 21. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
most nem értem, mi a kérdés, de szerintem dugjatok.
2021. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pina - bár a kérdést én sem értem.
2021. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nehezen, de megértettem a kérdésed... Ha elbukod, mondjuk igyál meg egy pohár zsírt. Esetleg menj be egy bevásárlóközpontba és üvöltsd el magad: Hool az anyukáááám????
2021. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van egy jó ötletem: ha elbukod a fogadást, átjössz hozzám mosogatni egy hétig.
2021. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vaaaaagy... Az első 10 embernek küldesz képet magadról GYK-n. Olyat, ahol rá lesz írva a homlokodra, hogy vesztes. Alkoholos filccel. Esetleg alkoholos filccel bajuszt rajzolhat neked és úgy kell menned valahova. Vagy le kell vágnod a hajad.
2021. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsi eléggé hülyén fogalmaztam.. de igen amúgy ilyenekre gondoltam..

Köszönöm szépen.

Nem is értem hogy miért nem jutott ilyen az eszembe remélem kikerülök titokra 🤣🤣 ...irónia...

2021. okt. 22. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!