Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves voltál amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál amikor megismerted az első barátod/barátnőd? És hogy ismerted meg?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, egy közös iamerősön keresztül ismerkedtünk meg. 17 évesen jöttünk össze, azóta együtt vagyunk.

18/L

ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Baranyfe válasza:
100%
15 èves voltam. Haverom osztálytársa volt a bátyja, az ő falujukba mentem át falunapra hirtelen felindulásból. Jó döntès volt... 6èvig együtt voltunk ès mèg most is jó a viszonyunk.
ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen 8. os osztálytársam volt a lány, de visszagondolva nem volt egy érett lépés részemről
ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
20 évesen ismertem meg az első párom, interneten. Azóta is ő az én mindenem.
ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
16 éves voltam, a srác egy évvel fiatalabb volt nálam. Kollégiumban ismertem meg, másik iskolába járt, de ugyanott voltunk kolisok. Nem voltunk sokáig együtt. Tetszett, de hamar rá jöttem hogy ez nem elég egy kapcsolathoz.
máj. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
2002-ben 22 éves voltam. Fix tv SMS csíkon írtam és válaszolt. Izgalmas volt fénykép nélkül találkozni valakivel. 3210-es telefonom volt akkor még. Nem lett komoly dolog, csókolózásig jutottunk, kb 2 hónapig jártunk. Külföldre költözött. 28 évesen volt először komoly barátnőm, az sem tartott egy évnél tovább. Jelenleg halmozott egészségügyi gondokkal küzdök, amik a rengeteg kihagyott edzés és a sok barkácsolás, programozás mellékhatásai. De k-va sok pénzem van! Ha lenne bátorságom a nőkhöz, a legjobb luxusk-vákat megrendelhetném, de rozmár testem van és hájcsöcsöm.
máj. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen még nem volt,amikor lett volna lehetőség elszúrtam vagy nem érdekelt,pedig próbálkoztak lányok.

Most egyetemen már sokkal magányosabb vagyok,barátkozni is nagyon nehezen tudok,nemhogy csajozni..

Legalább sportolok és egyedül is aktívan élek,talán nem leszek olyan mint az előző válaszoló🥲

máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hetedikes koromban volt először komoly barátnőm. Teherbe esett még 18 éves kora előtt, pedig vigyáztunk. Mindkettőnk rokonaival, szüleivel megromlott a kapcsolatunk emiatt. Fater savanyú csalódott tekintetét nem bírtam már elviselni. Bele akart betegedni abba, hogy tönkretettem az életemet, és hogy lesz így diplomám, meg hogyan találok külföldön állást, ami a minimum kéne, hogy legyen!!! Mintha meghalt volna a fia, úgy összeomlott! Mivel magunkra maradtunk, és megtapasztaltuk, milyen szerető család nélkül lenni, úgy döntöttünk, vállaljuk, akármi is lesz. Szegényen, de boldogan élünk, én dolgozom, 3 szakmám van érettségivel. Csilla gyerekre vigyáz. Sajnos egy garzont bérlünk, dalos kedvű szomszédok között, de élünk, van saját szerető családunk, és mindenki fújhat a s-ggembe, aki irigységből megbánt minket! Fulladjanak a pénzükbe, meg a diplomáikba, lakjanak Angliában sátorban, azt kívánom.
máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18-as válaszolónak hatalmas respect
máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen volt először komoly barátnőm, akivel le is feküdtünk. A buszon sokszor láttam reggel munkába menet, és nagyon tetszett. Nem volt bátorságom megszólítani, túl jól nézett ki, nagyon igényes volt a külsejére, bárkit megkaphatott volna. Én meg olyan snassz melós vagyok, egyszerűen öltözöm, vasárnaponként borotválkozom csak. Aztán egyszer kiderült, hogy már több éve ugyanannál a nagy cégnél dolgozunk. Amikor bent összefutottam vele a folyosón, megismerkedtünk, aztán együtt járkáltunk ki ebédelni, megvártuk egymást hazafélé, később szabadidőnkben is kerestük a közös időtöltést. Én IT-OT technikus vagyok, és műszaki megszállott, ő meg csomagoló segédmunkás volt a termelésben. Amikor létszámleépítés volt automatizálás miatt (ami az én saram is volt), és őt kirúgták, én befogadtam, hogy ne az utcán éljen, és így kb egy hónap ismeretség után összeköltöztünk, és ez izgalmas volt. Kb 2 évig működött a kapcsolat. Én sokat dolgoztam, ő meg közben újra összejött egy régebbi palijával, aki néha verte is.
máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!