Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tartósan kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tartósan kapcsolatot tart(ott) egyik volt szerelmével. Tényleg toxic volt amit csináltam?

Figyelt kérdés
Barátom mesélte, hogy nagyon sokáig szerelmess volt belé, de annyira megbántotta, hogy abszolút semmit nem képes érezni felé, sőt, azóta évekig nagyon bunkó volt hozzá. Én azt nem értem, minek szükséges ezzel tartani a kapcsolatot, főleg amikor már jelentős ideig itt vagyok neki? Mindig nagyon mérges lettem amikor beszélni kezdett róla, vagy megtudtam, hogy a közelében van épp. Teljesen elismerem, hogy féltékenység, és fel is tártam elé, hogy milyen érzések uralkodnak bennem a bizonyos személy felé :). Erre azt kaptam meg, hogy nagyon gyerekes, toxic vagyok, és hogy nagyon rosszul esik neki, hogy szét akarom őket szakítani, amikor már évek óta semmi nincs köztük. Én attól még utálni fogom, mint a szxrt. Ti mit gondoltok?

máj. 23. 08:03
A kérdező szavazást indított:
Toxic vagy
Nem vagy toxic, én is így reagáltam volna
Én se bírnám a jelenlétét, attól még nem reagáltam volna ilyen hevesen
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy OK.
máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg enki, hogy vayg nem hozza előtted szóba az exét, vagy menjen vissza tőled - hozzá.
máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rád kell fókuszálnia, ha veled van. Egyetértek veled.
máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kis félreértés. Nem az exéről van szó, csak szerelmes volt belé régebben.
máj. 23. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Magyar nyelven próbáltál már írni?
máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A csaj lehet nagyon szerette őt barátilag mindig is, de tudta, hogy a barátod többet akar tőle, így távolságtartó volt vele. Amint te megjelentél, biztonságba érezte magát, hogy már túllépett rajta és lehetnek újra barátok. Ez a barátod szempontjából fura, hogy ennyire hisztizik a csaj miatt.
máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen, hogy miért tartja vele a kapcsolatot. Pláne érthetetlen az offenzív reakciója. Én gyanakodnék, hogy még mindig vannak érzései felé...
máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!