Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, minden jó volt, amíg nem került be egyetemre másik városban. Mindig hazajár, de ettől függetlenül sose csinálunk már programokat hiába hozok fel bármi ötletet, ha mégis azt is, olyan mintha kényszerből. Sose voltam az ellen se sose, hogy nyilván a családjával is keveset van, együtt menjünk valahova, de néha ketten is jó lenne. De mikor azt látom másra mennyire ráér, az nagyon rosszul esik, például mástól tudtam meg, hogy beülnek valahova, amivel nincs baj, de miért nem lehet elmondani? Mindig mondja, hogy szeret, de valahogy nem érzem ezt az elmúlt időszakban így. Hogyan tudnánk változtatni? Annyi mindent elterveztem nyárra, de egy dolog miatt vissza kell majd járnia a másik városba, amire az volt a válasz, hogy menjek vele, úgyis elvásárolgatok addig.
máj. 25. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Számomra úgy érződik, hogy zárójelbe kerültél. Csúnyán szólva egy p**a lettél neki, amit bármikor használhat, miközben meg éli az egyetemi életet. Persze ez csak az én feltételezésem.
máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nincstovább ***** válasza:
93%

Amit én tanácsolni tudok neked, mint nő a nőnek, hogy tégy egy lépést hátra :)

Túl elérhető vagy számára. Ha nem ír ne írj, ha nem akar találkozni, akkor te se akarj. Tudom nehéz, de így két lehetőség van. “A” észbe kap és többet szeretne majd veled lenni, “B” szakítás. Ha az utóbbi jön be, akkor amúgy is a végét járjátok és csak arra használ, hogy könnyítsen magán. Feleslegesnek tartja, hogy tudassa veled mikor merre jár, tehát nem érdekli a véleményed. Tudom, hogy ezt most rossz hallani, de ez elég gyakori, ha már biztosra mennek a dolgokban :) Te is barátkozz, ismerkedj, járj el nélküle. Neked sem kell magyarázkodni, sem bejelenteni mikor mit csinálsz :) Hidd el, ha fontos vagy neki, akkor kapcsolni fog, hogy valamit nem jól csinál :) Amúgy is itt a nyár, túl fiatal vagy ahhoz, hogy loholj utána, mint egy kiskutya ;)

32/N

máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Sok középsulis "nagy" szerelem ér véget egyetemen. Kinyílik a világ sok lehetőség, ember, érdekesebbnél érdekesebb és jó csajok, ilyenkor hiába vagy a kisvárosi iskola jó csaja, háttérbe szorulsz, elszürkülsz. De tarts vele nyáron, vásárolgass el ahogy ő fogalmaz, élj a hobbidnak 😂
máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Menj vele a nyáron valóban. Valószínű sok most a programja, de ha mondja hogy szeret és veled van akkor nincs nagy baj. Beszéld ezt át vele.
máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjátok már ezeket a negativitásokat baszki. Igen, ha valaki nem bölcsész szakon van, hanem egy nehezebben akkor nyilvánvalóan sok idejét el fogja venni az arra való tanulás és az ottani környezetében is szerezni fog barátokat, akivel sok időt tölt. Főleg most vizsgaidőszakban lesz elfoglaltabb, de szerintem az biztató, ha meghívott magával a másik városba és nem lerázott hogy addig tudjon ott egy másik esetleges partner jelölttel találkozni. Nyilván nem fogja neki azt mondani, hogy "gyere velem be az egyetemre" hanem azt mondja, hogy addig menjen plázázni, ne hátráltassa őt az addig elvégzendő tevékenységben. Igen, jóhogy vannak barátai, akivel szintén szeretne időt tölteni, ez se kellene, hogy baj legyen. Azért, mert valakinek nemcsak párkapcsolata van, hanem élete, nem lesz rosszabb ember. De lehet néha egy bulira jobban vágyott, mint a partnerével egy találkozóra. Nem kell rögtön a létező legnegatívabban meglátni a dolgokat.
máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyetértek mindenkivel. Szeretném vele megbeszélni a dolgokat, kicsit hátrébb állok én is, hátha az kicsit segít a helyzeten, ha pedig emiatt elhagy, akkor eddig kellett tartania. Persze mindenkinek megvan a saját baráti köre és ez így van rendjén, nem is kell beszámolni mindenről, de ne is titkoljuk el a dolgokat, hogy ki hova megy. És mindenkinek ment a zöld.
máj. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!