Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismerkedtem egy sráccal, akivel nem rég jöttünk össze.

Nagyon imponál számomra hogy, sportol, ezáltal szép teste van. Tudni kell róla, hogy egy okos szimpatikus, eléggé jó körülmények között felnőtt humoros, magánakvaló srác. Látszik rajta, hogy szeret, törődik és tisztel engem. Van jogsija, és sok érdekes, egyedi hobbija.


De mivel eléggé introvertált míg én ellenkezőleg extrovertált vagyok zavar, hogy nagyon nem szereti a társasági programokat. Nem jár el pl. bulizni, 1-2 barátja van, egyedül old meg mindent és szerintem rajtam kívül, és azon a két srácon kivül nem beszél senkivel az egyetemen (más szakon vagyunk). Mikor elmegyek a szaktársaimmal valamilyen közös programra általában, nem szokott jönni, és inkább elmegy a hobbiját űzni (imád golfozni). Mindig megkérdezem tőle hogy miért nem jön, (persze van mikor eljön pl.: gólyabál stb.) és ezekre általában az a válasza, hogy ő nem nagyon szereti a nagy társasági programokat (házibuli stb.), ő azt szereti ha velem kettesben csinál programokat, amivel nincsen baj, csak mondjuk gyakrabban is eljöhetne velem mikor a barátnőim és az ő pasijaikkal megyünk valamerre.

Egyébként annak ellenére, hogy intro egyáltalán nem, depressziós, nem egy otthon ülős fajta, velem csomó helyre elmegy, jó programokat talál ki, de ha esetleg nekem dolgom van, akkor is elmegy magától.


Engem kezd kicsit zavarni, hogy introvertált. Amikor összejöttem vele azt gondoltam hogy majd úgyis megváltozik.


19/L



dec. 13. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Alaptermészet nem változik. Amúgy nagyon rossz stratégia úgy belevágni egy kapcsolatba, hogy "majd megváltozik". Ha ég és föld vagytok, nem ő a megfelelő társ számodra.
dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy, csak ez az egyetlen egy problémám van vele. Tényleg egy imádnivaló pasi, és ráadásul nagyon jó az ágyban, csak ne lenne ez az introvertáltság
dec. 13. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Vagy megtanulsz golfozni, vagy elviseled, hogy nem lesz túl sok közös bennetek.
dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy #1 írta: nem fogod tudni megváltoztatni. Az egyetlen dolog amin változtathatsz, hogy te hogy fogod fel a dolgokat. Ha nem tudod elfogadni, hogy introvertált, akkor (nem szeretem ezt a tanácsot adni, de) sajnos nem vagytok egymáshoz valók.
dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod megváltoztatni. Vagy elfogadod, hogy ilyen, vagy szakítasz vele ha neked ez így nem működik.

Amúgy meg honnan jött ez introvertált de nem depressziós? Már miért lenne az??

dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!