Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha összejöttök egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök egy olyan fiúval, akinek nem volt még barátnője mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Sose volt még csajom, de most úgy néz ki hogy össze fogok jönni egy lánnyal, akinek már volt barátja. Nem tudja hogy nekem még nem volt senkim. Szűz még ő is, de ha pl csókolózni fogunk, mit fog szólni ha béna leszek? Vagy mire figyeljek úgy általánosságban hogy mit csináljak és mit ne?

2015. jan. 9. 21:59
 1/6 anonim válasza:
93%
Azt, hogy nem volt még barátnője, de most már van.
2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapd be az egész fejét. Legyél óvatos. Ne dudg be rögtön a nyelved és ha nyelveztek akkor ne csak körbe körbe mozgasd mert az idegesítő. Amúgy belejössz ám ne aggódj :)
2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Csak még annyit hogy jártam olyannak aki 24 volt és én voltam az első barátnője. Ne aggódj emiatt. :D Nem gondoltam róla se semmi rosszat. Nagyon aranyos volt, én csesztem el sajnos.
2015. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk 24 évesen elég durva, én 16 vagyok és úgy lesz az első, és még ez is későn van nagyon sokakhoz képest
2015. jan. 9. 22:09
 5/6 anonim válasza:
87%
A 24 miért lenne durva?
2015. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előzővel értek egyet a 24 miért durva? Szerintem az a durva hogy azt gondolják a mai kamaszok hogy 15-16 évesen kínos ha még szűz vagy. Véleményem szerint jobb kicsit később kezdeni az ilyen dolgokat. 14-15 évesen még annyira gyerekek vagytok agyban. Nem álltok készen egy igazi kapcsolatra. Persze nem azt mondom hogy ne járjál senkivel ha 15-16 vagy, csak azt hogy akármilyen szerelmes is vagy akkor, az el fog múlni. Tehát nem feltétlenül kell lefeküdnötök két hét után. Annyi mindent lehet csinálni azon kívül is. Nem tartom jó ötletnek hogy manapság 13-14-15 évesen már szexuális életük van a gyerekeknek. Bocsánat ez kikívánkozott belőlem. Visszatérve a kérdésre:

Teljesen érthető hogy ideges vagy az első csókod miatt, de hidd el minden rendben lesz. Nem lesz akkora nagy szám elsőre mint ahogy azt elképzeled de idővel egyre jobb és jobb lesz. Ez általában így szokott lenni. Amúgy kezd lassan, ha megakarod majd csókolni és akkor kisebb eséllyel szúrod el. Tehát ne akarj hosszabb csókcsatákba bonyolódni elsőre. A legtöbb ember első csókja csak egy puszi a másik szájára. Aztán ha az megvan akkor már kicsit meg is csókolhatod óvatosan. Aztán majd ráérzel ám. Régen nekem is hihetetlen volt hogy majd ráérzek amikor nem is tudom mit kell csinálni meg hogyan de aztán csak sikerült. :D A nyelvedet csak akkor próbáld becsúsztatni szerintem amikor már úgy kényelmesen is megy a sima csókolozás. Ne támadd le szegényt az első pár randin ha lehet, tehát ne legyél túl rámenős de ne is félj megcsókolni először. Ha érzed hogy itt a pillanat akkor tedd meg, és nem kell ezen görcsölni. Csak lazán.

2015. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!