Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha összejöttök egy fiúval és kiderül hogy még 19 évesen még nem volt barátnője és nem is csokólózott még, ezért lenéznétek vagy inkább örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

semmiképp ne nézd le.

van valami édes a tapasztalatlanságban, tekintsd ugy, hogy te vagy az érettebik, aki belevezeti az ilyen dolgokba.

2009. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra lenyegtelen.Ha nekem jo most vele az sem erdekelne,hogy elottem egy kecskevel elt egyutt.
2009. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem nézném le. Miért tennék ilyet? Nem attól szeretsz valakit, hogy tapasztalt. Az én barátom is tapasztalatlan volt, amikor összejöttünk. Jó én sem voltam olyan hűűű de tapasztalt. Most meg már 3 éve vagyunk együtt. Szinte mindent együtt tapasztaltunk ki, tanultunk egymástól. Szerintem nem kell lenézni valakit azért, mert nem volt még barátnője. Nem kell mindent elsietni, mint ahogy sokan azt csinálják.
2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lényegtelen kérdés volt. Ez is csak a 18 éveseket foglalkoztatja?
2009. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten pozitívum, én például a párom összes volt nőjét gyűlölöm...Borzasztó belegondolni, hogy rajtam kívül mással is volt együtt..még akkor is ha ez jóval előttem volt..éshát azért énse éltem előtte szűzies életet...:P
2009. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Le . Szóval ne mond el hogy még tudatlan vagy mert nem fogod érdekelni és lelép. Én se mondtam el 20 évesen hogy még nem voltam úgy nővel. Mekkora lúzernek tartott volna.
2009. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én kimondottan örülnék. tök édes lehet, hogy esetleg kicsit tanítgatni kell :)

17/L

2009. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom pont ennyi volt mikor mi összejöttünk, én akkor voltam 16, neki se volt előttem senkije és nekem se. És egyikünk se csókolózott előtte senkivel. Azóta is együtt vagyunk, lassan 3 éve. :)
2009. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülnék neki. :)
2009. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ócska hétpróbás ribanc lehet az akinek ilyen miatt lenéző hozzáálása van. Kétlábbal rugnám ki a fenébe az ilyen söpredéket. A szerelem az egy érzelem,ami ha van rá alkalmas egyén,akkor jön,ha nincs akkor nem jön. Vannak bizony olyan emberek,akik sokkal többet értek el az életben mint a kóborkutya módra szexelő slepp,de még sosem voltak szerelmesek,mert elkerülte őket ez az érzés. Érzelmek nélkül meg nem rakták össze magukat ezzel azzal,ha nem ér meg nekik annyit. Számos más egyéb ok is lehet ami miatt nem volt szexuális élményben része egy ebernek,aki szép is igényes is és egyáltalán nem lúzer. Aki csak szexuálisan tapasztalt kritériumra vágyik,azt le kell húzni a wc-ben mert oda való. Számos más tulajdonságok összképe kell hogy meghatározzon egy egyén,nem csak kizárólag ez az egy jelentéktelen vacak tényező.
2010. okt. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!