Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik még olyan pasi aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan pasi aki egyetért velem?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó párkapcsolatnak arról kène szólnia,hogy a felek egymás legjobb barátai is. Hogy szeretnek együtt lenni. Törekednek a közös baráti társaságra hogy együtt bulizhassanak ès nem azon megy a vita hogy nem igaz hogy nem adsz elèg szabad teret. Stb. Stb. Èn nem bírnèk ki egy olyan kapcsolatot ahol èn egèsz nap plázázok a barátnőimmel mert ma csajos nap van ès nem is èrdekel a pasim, a barátom meg kocsmázik. Közbe megdícsèr minden csini csajt. Csak mert ő megteheti. Szerintem ez nem kapcsolat. Persze nèha jo barátnővel kettesbe dumálni egy jót de, de ha huzamosabb ideig nem vagyok együtt a párommal nem is èrzem igazán jól magam. Mert szeretem ès hiányzik. Van valaki aki egyet èrt velem hogy ilyennek kène lennie egy jó kapcsolatnak?
2015. máj. 14. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek veled.

De meg ne merj zavarni amikor épp GTA5-öt játszok. :D

2015. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Még azért az esti bugyi letolás belefért volna.
2015. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy sülve-főve lehet boldog egy pár hosszú távon. Ha olyan szinten szükséged van a másikra, hogy egy napot nem tudsz élvezni a barátnőid társaságában, akkor ott lelki problémák vannak! Arról nem beszélve, hogy attól, hogy megdícsér a párod más csajokat, még nem csalt meg. Szerintem ez a megfojtás kategória. De biztosan találsz olyan embert, aki legalább annyira kapcsolatfüggő és érzelmileg instabil, mint te és arra van szüksége, hogy valaki szorosan tartsa, mert különben úgy érzi, szétesik. Egy egészséges lelkületű ember a párja távollétében sem érzi rosszul magát, önbizalma van, határozott, tud kikapcsolódni másokkal is, és nem dől a kardjába, ha konkurencia érkezik a színre, mert tudja, hogy ő elég megggyőző a kapcsolatában ahhoz, hogy ne kelljen félnie. Szóval még van mit fejlődnöd ezen a téren, szerintem.
2015. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem meg igazad van. Ha tényleg szeretünk valakit, akkor mindig vele akarunk lenni. Akik még soha senkit nem szerettek magukon kívül, azoknak ez beteges. De abban igazuk van, hogy az emberek egyre önzőbbek, és a párkapcsolat már nem az együttlétről szól...
2015. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én így gondolom, de azért van pár dolog. Én is szeretem ha minden nap találkozok a párommal, de van aki nem ilyen típus. Ezzel sincs gond. Én ha elmegyek kocsmázni a barátokkal, akkor is nem bírnám ki, hogy ne írjak legalább 1-2 sms-t, vagy ne hívnám fel hogy ő hogy van.

Viszont azért kell az is, hogy legyenek külön programok. Valahol olvastam, hogy az ideális házasság olyan, hogy egész héten együtt vagyunk, aztán vasárnap este mindketten egy jót vacsorázunk egy étteremben. Külön-külön. Ez valamennyire szerintem is igaz, na nem pont vacsorázásra gondolok, de kell az a pár külön program is. Ettől eltekintve én is szeretem ha nagyon sokat együtt vagyunk, és a legtöbb program közös.

2015. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én nő vagyok,de leirnám a véleményem

Nekem a párom olyan h ugy gondoĺja,h mindent együtt kell csinálnunk.én nem így látom.igaz mi együtt élünk.ettől független én szeretek egyedül lenni.ilyenkor elküldöm kocsmázni v usziba.a lényeg amit leirtam,h szerintem nem jo h ha a két fël mindig mindent együtt csinál.jo ha egy napot külön töltenek ,de azért egy két sms v hivás belefér.

2015. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Kellenek ezek a baráti hangulatú összeröffenések is, nem csak a romantikus, csókolózós esték.
2015. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szőrös Béka válasza:

Én csak a kocsmás részt értettem :D *büff*

Egyébként egyet értek 90%-ban

2015. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen! igazad van!
2015. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Közbe megdícsèr minden csini csajt. "


Ha valaha fogadtok egymásnak valamit, az hűség lesz, nem vakság...

2015. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!