Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! A barátom meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátom meg akar csókolni (szerintem) de én nem tudom mit tegyek. (bővebben a leírásban)! Tanácsok, tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nem rég kezdtünk járni a barátommal, én 13m ő 15 és neki már volt barátnője és csókolózott is..nekem is volt már barátom de olyan beszari volt,hogy nem csókolt meg (nem lényeges)...és ma amikor kint voltam a barátommal akkor megpuszilt de a szám felé közelített,tudja,hogy még nem csókolóztam.Tudtam ,hogy meg akar csókolni de (egy lócán ültünk) annyira be pánikoltam,hogy rá sem mertem nézni csak mosolyogtam.Közrejátszott az is ,hogy sok ember volt és akár a szüleink is megláthattak volna.Félre értés ne essék ,meg szeretném csókolni csak be pánikoltam...Valaki segítsen!Tanácsok,tippek?

2015. máj. 17. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Erre most mit lehet mondani, azon kívül, hogy az igekötős igéket gyakorold?

Milyen tanácsot akarsz hallani?

2015. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk beszélj a szüleiddel, ne titkold előlük a dolgaidat. Úgyis rá fognak jönni.
2015. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudják ,hogy járunk csak kicsit fura lett volna ,ha pont akkor csókolóztunk volna amikor édesanyám/édesapám velünk szembe jön.
2015. máj. 17. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy megcsokoljon a szuleidnek meg nyugodtan meseld el hogy van baratod hasznos ha tudjak :)

18/L

2015. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
majd o vezetni fog , csak engedd el magad
2015. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ne bassz xDD te vagy az Z.? :)
2015. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem Z vagyok:D
2015. máj. 19. 22:00
 8/13 anonim válasza:
62%
Bocsi hogy ezt mondom, de te még kicsi vagy egy kapcsolathoz, ez abból derül ki hogy attól félsz hogy jaaj apu meg anyu megláát ( Mert ők nem csinálják???), kislány vagy még, ne szórakozz szegény sráccal, jobbat érdemel nálad!!! Majd 2 év múlva esetleg...
2015. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Végül nem csókolóztunk és másfél hónapja szakítottam vele mert megcsalt.Akkor most ki szórakozott kivel?:)ÉS ez már régebbi poszt azóta egyáltalán nem félek már a csóktól:)köszi mindenkinek:)
2015. jún. 8. 04:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt rossz helyre írtam xD Nem mentünk szét ,holnap után lesz egy hónapja ,hogy már járunk és egyáltalán nem félek mert már megcsókolt...Úristen de gyerekes kérdés volt ez o.O :D
2015. jún. 8. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!