Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! A barátom meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátom meg akar csókolni (szerintem) de én nem tudom mit tegyek. (bővebben a leírásban)! Tanácsok, tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nem rég kezdtünk járni a barátommal, én 13m ő 15 és neki már volt barátnője és csókolózott is..nekem is volt már barátom de olyan beszari volt,hogy nem csókolt meg (nem lényeges)...és ma amikor kint voltam a barátommal akkor megpuszilt de a szám felé közelített,tudja,hogy még nem csókolóztam.Tudtam ,hogy meg akar csókolni de (egy lócán ültünk) annyira be pánikoltam,hogy rá sem mertem nézni csak mosolyogtam.Közrejátszott az is ,hogy sok ember volt és akár a szüleink is megláthattak volna.Félre értés ne essék ,meg szeretném csókolni csak be pánikoltam...Valaki segítsen!Tanácsok,tippek?

2015. máj. 17. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért nem alszol még inkább?

Ilyenkor!

2015. jún. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És te b*zd miért nem alszol?-.-Bocs a trágár megnyilvánulásért de nem kor alapján kell megítélni az embereket..
2015. jún. 13. 21:17
 13/13 anonim válasza:
59%

nem a korból ítél, hanem abból a stílusból, amiben írsz. akárki rájönne, hogy tök éretlen vagy az ilyenekre.

16/F

2015. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!