Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenki azt hiszi es mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt hiszi es mondja hogy a legjobb haverommal járok. Veletek volt mar ilyen? 15/L

Figyelt kérdés
Mar kb egy eve ismerem, nagyon jo haverom es Skypolunk meg beszelgetunk es mindenki tudja hogy a haverom de mindig kerdezik hogy jarok e vele es ha mondom hogy nem akkor csak azt mondjak hogy hazudok xD haverom mar csak azt szokta mondani szorakozasbol hogy ossze vagyunk hazasova meg gyerekunk is van mar de mindenki tudja hogy cask hulyul, de cask az lenne a kerdesem hogy veletek volt mar ilyen? Biztos hogy mar fordult elo, de cask kivancsiu vagyok a sztoritokra :D

2015. máj. 18. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen volt..altalanosban az egyik fiuosztalytarsammal voltam nagyon joba mindenki szivatgatott minket h egyutt vagyunk(en mondjuk szerelmes voltam bele,o belem nem).csak legjobb baratol voltunk semmi mas,de meg a tanarok is azt hittek h egyutt vagyunk!

most vegzoskent is igy vagyok egyik osztalytarsammal..pont 1hete jott oda az igazgato hozzank h mi egy par vagyunk :D

2015. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Ha idősebbek lesztek akkor majd ti is belátjátok, h fiú és lány között nincs barátság, mert az egyik mindig többet akar! :) 22/L
2015. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hulyeseg :) boldog kapcsolatban van a srac szerelmesek nem akar tobbet :) ahogy en sem tole.:)
2015. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen volt de nem zavart nem érdekel más véleménye
2015. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fordult már elő. 14 évesen hogy folyton piszkáltak hogy járok a haverommal. Utána öt évig együtt voltunk.

20/L

2015. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden nap összekombinálnak valakivel :DD

Egyszer az egyik fiú barátommal kombináltak össze...barátnőim egész nap az eskvüőt tervezgették...:D

2015. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haha nekem is volt baratnom itt tervezgette az eskuvonket😂
2015. máj. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!