Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is nagyon gáz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz? (barátnő)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel,és most elkezdett megint cicanaciba járni,látszik a feneke,a mellét is kiteszi va,amennyire..Zavarò,hogy mellettem így öltözködik...Ha pedig mondom neki,hogy zavar,meg,hogy kiteszi a fenekét meg a mellét akkor csak röhög egy jòt és ennyi..Én vagyok a hülye vagy ez másokat is zarna??(ez a viselet/vizelkedés) 17/F
2015. máj. 21. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem kicsit zavarna ha fiu volnek. Mindketten fiatalok vagytok a baratnod meg divatosan akar oltozkodni lehet azert is csinalja hogy a tobbi fiu es lany irigykedjen ra feltunesi vagya van. Hagyd annyiban majd abbahagyja vagy vagj vissza es vegyel fel olyan ruhakat amiktol tudod hogy kiakad, eteleg ha nagyon meresz vagy es nem felsz egy kis vitatol legkozelebb ha az o barataival talalkoztok te menj egy also gatyaban meg nagyon rovidnadragban , szandalban es zokniban. Ha megemliti higy zavarja mondhatod hogy o sincs jobban feloltozve!

18/L

2015. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hehe,majd meglátom. :D
2015. máj. 21. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit meg akarsz tartani, ne zárd kalitkába, mert az első alkalommal lelécel amikor lehetősége lesz.

Ha szeret téged nincs mitől tartanod, de egy fiatal lányt megakadályozni abban, hogy nőnek érezze magát, hogy begyűjtse az elismerő pillantásokat nem lehet. Ez egy örömforrás számára, olyan mint amikor a pasik nézik a csajokat.

Ha a kapcsolatotok biztos alapokon ál és kölcsönös a szeretet a megoldás az, hogy nem erőltetve és folyton felhozva, de apránként lépésről lépésre próbáljátok megbeszélni az ilyen és ehhez hasonló dolgokat. Egy szilárd kapcsolat attól lesz szilárd, hogy mindent megbeszéltek, és ha kell megtanultok alkalmazkodni, Kölcsönösen engedni egy kicsit egy olyan szintig valamiből, ami már a másiknak se ketrec, de neked még elfogadható.

2015. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!