Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » MIért van az, hogy anők aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az, hogy anők aki mellett vagy már 17 hónapja beleszolnak olyan dolgokba ami eddig megszokott és tolerált volt és teljesen elakranak titani tőle, mert hogy én nem foglalkozok vele ami hazugság?

Figyelt kérdés

Pl, volt régen, hogy éjszakákat játszottam át haverokkal mig o alutt és volt hogy meg is kérdeztem és megengedte nekem, vagy hogy gépen sokat játszaottam -12 órát és utána voltam vele!!

Máig eljutottunk oda hogy nem játszok éjszakánként helyette melette fekszem és átölelem minden jot, nem jatszok gépen nem is szeretek már, csak Youtubon vidokat nezek olyankor amikor mind a ketten pihenünk vagy elfoglalja magát ezt miert akarja most eltiltani napi -12 óra max ..?



2015. máj. 22. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
viod nézés helyebitem 1-2
2015. máj. 22. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert van mert hagyod.


Amugy meg a csajod iranyitasmanias es kapcsolatfuggo. A helyedben menekulnek.

2015. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem hagyom neki mondomaz erveket, de csak rosszabb mert mar mindennel dobálozzik és nem nagyon szokott ilyen lenni...?
2015. máj. 22. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!