Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erröl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy határozott nö személy ismekedös tipus,,nincsen barátaim,e de van egy fiu aki nagyon közel áll hozzám,én már pasimnak tekintem.de utobi idöben szinte csak azt éreztem ,hogy annyira kötödöm hozzá,és a viták is egyre sürübbek,Szinte mindent megbeszélünk egymással,minden nap talizunk.És az elmult honapokban olyan dolgokat mondtam el neki amit másnak soha sem,még anyámnak sem.Alapbol sose volt komoly,,mindig hülyéskedi,,mivel minél többet taliztunk annál jobban kötödünk egymáshoz.Olyat szokott mondani,hogy szeret.azt tudni kell rola h nincsenek barátaim .egyedül szoktam lenni ,meg annyámal.Sokat csalodtam fiukban ö benne is,még is azt érzem hogy ö az egyetlen akibe megtudnűm osztani az életemet.Más fiuhoz már nem is vonzodom ,nem is kivánok senkit sem rajta kivül.Kislány korom is rossz volt a tini is de a felnött is,nem tudom mért ,de ö az akibe ha bántott is benne bizok meg olyan mint a második felem ,de mért?Nem azt mondom hogy ha beszélgetek egy fiuval akkor nem állnék le vele ismerkedni ,mert azért szeretek ismerkedni,de nem párkapcsolat gyanánt.De romokba heverek,mert összevesztünk egy aproság végett szokásosan,de a nöi büszkeségem sincs álltalába ha nincs is igaza én keresem fel,de még ö kér tölem cserébe olyan dolgot amit nem tudok bele menni,és volt hogy csináltam.mert csak akkor akart velem talizni,tudom kihasználásnak tűnik a részéről de szeretem,inkább ö használjon ki mint más fiu. használna ki megint.ezt is eltűrtem.De még ennek ellenére sem lesz még egy olyan fiu akiben ennyire megbinék,akinek ennyi mindent is elmondanék.Ö egy olyan barátságot akart hogy nyitott.de ez nekem fáj is.,de neki így kényelmes vagy jobb ,,de nem voltam a barátnöje is vagyok,de ha olyanja van akkor ott vagyok neki.de Most már a barátnője is vagyok joban rosszban.Nem tudom mért érzem eszt?

2015. máj. 22. 22:47
 1/1 anonim válasza:
jó tanács: GYK-ra sose írj regényeket, mert nem fogja elolvasni senki..
2015. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!